1 0
Jason Statham'ın En İyi 10 Filmi!
Aksiyon filmleri denilince ilk akla gelen isimlerden biri olan Jason Statham'ın en iyi filmlerini sizler için bir araya getirdik. Keyifli okumalar :)
21 0
Geleceğin Parlayan Mesleği Kodlama
Kodlama, günümüzde eğtim sisteminin temeline kadar indirgenmiş geleceğin ileri seviye meslekleri arasındaki yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor. Gittikçe kazandığı bu önem herkesin bu işin temelini öğrenmesini şart haline getiriyor. Peki yeni eğitim ve teknolojinin trendi kodlama nasıl yapılır?
5 0
Yılbaşında Gidebileceğiniz Etkinlikler
Yılbaşında tatilinizi geçirebileceğiniz birbirinden şahane yerler...
27 0
Omuz'u Tanıyalım.
Sosyal medyaya olan ihtiyaçlarımızı karşılarken bir çok kaynaktan elde ettiğimiz içerikleri bir araya toplayan OMUZ geçirdiğiniz zamanı kazanca dönüştüren ve elde ettiğiniz kazancı somutlaştıran bir Sosyal Medya Platformudur.
72 0
5 Aralık Dünya Türk Kahvesi Günü
13 yıldır kahve tutkunlarını aynı çatı altında bir araya getiren ‘5 Aralık Dünya Türk Kahvesi Günü’nde 40 yıllık dostlukların 40 yıl hatrı olsun diye kahve dünyasında bir araya geliyoruz.
16 0
Yılbaşında Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat edebileceğiniz süper yerler!
Yılbaşı geliyor, e yeni yıl da tatil ve deşarj olmak için mükemmel bir fırsat! Biz de yılbaşı tatilinde gidebileceğiniz süper yerleri derledik sizler için. Keyifli okumalar. :)
28 0
Aralık ayında Netflix'te neler var?
Netflix Aralık 2019 tam listesi açıklandı. Bu ay Netflix’in listesinde yer alan yeni film ve dizilere yine birçok kişinin ilgisini çekip ekranlara bağlayacak gibi görünüyor.
59 0
Dünyanın ilk mobil uygulama fuarı Mobilefest'e sizde davetlisiniz.
Mobil dünyasının en son gelişmeleri Mobilefest 2019'da canlanıyor. Biz de dünyanın ilk mobil uygulama fuarı Mobilefest'teyiz!
97 0
Kasım ayında Netflix neler var?
Kış mevsiminin ayak seslerini sağlam bir şekilde duyurmaya başladığı Kasım ayında, Netflix'e eklenecek olan yeni yapımlara bi' göz atalım.
38 0
Avrupa'da Kışı Değerlendirebileceğiniz En iyi Şehirler
Avrupa'da Kışın Tatil Yapabileceğiniz Şehirleri Sizler İçin Derledik. Hadi Gelin Beraber Bir Göz Atalım.
118 0
Joker filmi sonrası izlenebilecek en iyi 3 Joker animasyon filmi
Aynı anda hem festival ödüllerini hem de gişeyi adeta parçalayarak gündemimize giren ve müthiş bir sükse yaratan Joker filmi nihayet vizyona girdi. Filmi izledikten sonra, Joker’in deliliği konusunda daha fazla materyale ihtiyaç duyanlar için DC Comics’in suç prensi palyaçosu hakkındaki en iyi 3 animasyon filmini sizler için derledik. Keyifli okumalar.      
99 0
Sonbaharda kaçamak yapabileceğiniz birbirinden şahane köyler
Yaz bitti, sonbahar geldi. Havalar soğumadan şöyle bir kaçamak yapsak olmaz mı? diyenler için, birbirinden şahane köyleri bu yazımızda derledik. Keyifli okumalar!
80 0
Ekim ayında gidilecek etkinlikler
Ekim ayının en önde gelen, kaçırılmaması gereken etkinlikleri...
99 0
Ekim ayında vizyona girecek kaçırılmaması gereken 5 film
Ödül avcısı filmlerin birer birer vizyona girdiği Ekim ayına dair kaçırılmaması gereken 5 filmi sizler için derledik. MUZ toplamak için listedeki bir çok filmin hem görevine Görevler sekmesinden, seans bilgilerine ve yakınındaki sinema salonlarına da Etkinlikler sekmesinden ulaşabilirsiniz. :) #omuzomuza
80 0
Filmekimi 2019 ve bu senenin en dikkat çeken festival filmleri
sonbaharın habercisi olan ve sinemaseverlere sene içinde vizyona girecek filmleri on gün içinde önceden izleme imkanı sunun festival, iksv tarafından bu sene 4-13 ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
76 0
Ekim Ayının En Eğlenceli Etkinliği: İstanbul Komedi Festivali
13 Ekim – 03 Kasım 2019 tarihleri arasında "İstanbul Komedi Festivali" bu yıl da seyircileri kahkahalara boğmaya geliyor!
154 0
Yeni Joker'i Görmeden Önce Kimler Karakteri Canlandırdı Hatırlayalım!
Batman’in bir numaralı düşmanı olan Joker, tüm zamanların en sevilen kötü karakterlerinden birisi. Ekim ayında sinemaya girecek Joker filmi hikayeyi bir de Joker’in gözünden göreceğiz. Joker’in tarihine göz atalım istedik ve karakteri canlandırmış tüm oyuncuları sizler için derledik.
193 0
Yaza Güzel Bir Kapanış Yapmanız İçin Birbirinden Güzel Plaj Partileri!
Adım adım yaz mevsiminin sonuna doğru yaklaşıyoruz. Biz de hep beraber yazı güzel uğurlamak istedik ve bu deniz, kum ve güneş partilerini sizin için derledik.
138 0
Taş Devri Yetişkinler İçin Geri Dönüyor!
Orijinal adı “The Flintstones” olan bizimse Taş Devri adıyla bildiğimiz Amerikan yapımı çizgi dizi, Beti’den Vilma’ya, Fred’den Barnie’ye ve tabi Çakıl’a tüm karakterleriyle bu sefer yetişkinler için geri dönüyor!
114 0
Türkiye’nin İlk Milli Uçan Aracı “Cezeri”
Türkiye, son dönemdeki milli ve yerli projelere epey yatırım yapıyor. Özellikle son dönemde savunma sanayisi alanındaki gelişmeler göz dolduruyor. Baykar Genel Müdürü Selçuk Bayraktar, Türkiye’nin ilk milli uçan aracının da protopini hazırladıklarını duyurdu.
Loading...