13 0
Looney Tunes ve Looney Tunes Karakterleri Hakkında
Çocukluğumuza imza atan ve yüzlerce eğlenceli maceralarıyla evimizin misafirleri olan Looney Tunes karakterleri hakkında ilgi çekici ve pek bilinmeyen bilgiler...
8 0
Dünyanın En Büyük 10 Derbisi!
Bazı insanların direkt yaşam tarzı olurken çok sayıda insan sıkı bir futbol takipçisidir ve taraftarı olmasa bile izlemekten ve tarihinden etkilendiği derbiler vardır işte sizler için hazırladığımız dünyanın en büyük 10 derbisi.
3 0
2020 RİO KARNAVALI BAŞLIYOR
Paskalya’dan önce son eğlence Rio Karnavalı.
55 0
14 Şubat Sevgililer Günü'nün Ortaya Çıkış Hikayesi
14 Şubat neden kutlanır? Nereye dayanır? 14 Şubat Sevgililer Günü'nün şaşırtıcı tarihçesi.
17 0
En Zeki Köpek Cinsleri
Eğitimleri verildiği taktirde her köpek komut alabilme konusunda çok yeteneklidir ancak bazı köpek cinsleri 'pati ver' ya da 'topu getir' gibi basit komutlardan çok daha fazlasını hemen kavrayabilme yeteneklerine sahiptirler. Bunlardan bazılarına bi' göz atalım...
24 0
14 Şubat'ta gidebileceğiniz etkinlikler
14 Şubat'ta sevgilinizle müthiş bir gece geçirmek için gidebileceğiniz bir kaç güzel etkinliği sizler için derledik...
19 0
Dünyanın en renkli karnavalı Venedikte başlıyor!
Her şubat ayı düzenlenen ve dev bir maskeli baloya kucak açan ve Paskalya'ya hazırlık niteliğinde olan Venedik karnavalı bu yıl şubat ayının 8’inde başlıyor ve 24 Şubat tarihine kadar hız kesmeksizin devam ediyor.
22 0
Dünya'nın en çok can kaybına neden olan hastalıkları
Virüsler: hayvanlardan ve bitkilerden, bakterilerin ve arkelerin de içinde bulunduğu mikroorganizmalara kadar her türlü canlı şekillerine bulaşabilirler.
48 0
Corona virüsü nedir ve tehlikeleri nelerdir?
Çin’de 213 kişinin ölümüne sebep olan Corona virüsü ve tehlikeleri.
32 0
Şubat ayında Netflix dolu dolu geliyor!
Dünya çapında büyük izleyici kitlesi ile çevrimiçi film ve dizi yayın platformu Netflix 2020 Şubat ayı itibariyle kütüphanesine ekleyeceği yeni film ve dizileri açıkladı işte izleyicinin beğenisine sunulacak o liste.
42 0
Kobe Bryant Kimdir?
ABD'li ünlü basketbol oyuncusu Kobe Bryant geçirdiği helikopter kazası sonrasında hayatını kaybetti. Yaşanan acı olayda Bryant’ın 13 yaşındaki kızı Gianna’da hayatını kaybetti. Peki, Kobe Bryant kimdir?
33 0
Türkiye Elazığ İçin Yardıma Koşuyor!
Elazığ'da meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremin ardından AFET ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), deprem yardımları ile ilgili vatandaşlara önemli uyarıda bulundu. Yardımların AFAD koordinesinde yapılmasının uygun görüldüğü ifade eden AFAD, yardımda bulunmak isteyenler için banka hesap numaralarını paylaştı. Peki, Elazığ için deprem yardımı nasıl yapılır?
17 0
Hangisi daha iyi Mac mi Windows mu?
Mac ve PC arasındaki farklar bilgisayar kullanıcıları tarafından her dönem merak edilen bir konu olmuştur. Peki nedir bu farklar?
94 0
Hemen iş mi lazım? Hemenis.com
Adı üstünde hemen iş! Evet sevgili iş arayan, Hemeniş ile ister sana en yakın iş fırsatlarını bul, ister kendi çalışma şartlarını belirle ve iş aradığına dair ilan ver!
25 0
Sanal Gerçeklik
"Sanal Gerçeklik", "Artırılmış Gerçeklik", "Karma Gerçeklik" ve "Kuşatıcı İçerik" gibi terimleri sık sık duymamıza rağmen daha tam olarak ne farklılıkları olduğunu ve anlamlarını bilmiyoruz peki ne anlama geliyor.
33 0
Türkiye'de "VAR" gerçekten var mı?
VAR (Video Assistant Referee) sistemi, bir futbol maçı sırasında saha dışında bulunun bir odada bir çok ekran ve farklı açılardan kayıt yapan kameralar ile maçı takip eden hakem ve teknik eleman ekibi oluşturan bir sitemdir. Bu kişiler maç devam ederken orta hakemin net göremediği yada yorumlamakta zorlandığı kararlarda doğruya en yakın kararı almasına yardımcı olmaktadırlar.
Loading...