3 0
PRETTY LITTLE LIARS’IN SPIN-OFF DİZİSİ THE PERFECTIONISTS’TEN FRAGMAN
2010’da yayınlanmaya başlayan ve tam 7 sezon süren Pretty Little Liars‘ın spin-off dizisi The Perfectionists‘ten ilk fragman yayınlandı.
3 0
LEGO’LARDAN PROTEZ KOL İCAT EDEN DAVID AGUILAR’LA TANIŞIN
19 yaşındaki biyomühendislik öğrencisi David Aguilar, Lego’lardan kendine bir protez bir kol yaptı. Genç, protez kolunu Iron Man’in zırhından esinlenerek isimlendirdi.
5 0
YEPYENİ CİCİ EMOJİLER!
Her mesajında emoji kullananlara müjde: Emojipedia, Unicode'un 2019 yılında yayınlayacağı 230 yeni emojiyi tanıttı.
1 0
YELKENLİ BİSİKLET ARTIK HAYAL DEĞİL
CycleWing Inc. tarafından tasarlanan CycleWing şu an patent bekleme aşamasında. Bisikletinize monte edeceğiniz bu farklı ve oldukça kullanışlı “yelken” sayesinde kalabalık olmayan caddelerde veya uzun mesafeli seyahatlerde çok rahat edeceksiniz.
2 0
ORGANİZE İŞLER 2 FİLMİ GİŞEYİ SALLADI
Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filmiyle beyaz perdeye dönen Yılmaz Erdoğan, başrolünde olduğu filmler arasındaki en iyi çıkışı bu yapımla elde etti.
7 0
LOST GERİ Mİ DÖNÜYOR?
Televizyon tarihinde ayrı bir yere sahip olan Lost, geri dönecek gibi görünüyor.
7 0
GOOGLE MAPS’TE “DÜNYADAKİ CEHENNEM” OLARAK ADLANDIRILAN OKUL
Bir öğrencinin şakası sonucu, İngiltere’de bir okulun adı Google Maps’te “Dünyadaki Cehennem & Hornsea Hapishanesi” olarak geçiyor.
7 0
ÇERNOBİL BÖLGESİNDE YAŞAM BELİRTİLERİ GÖZLEMLENMEYE BAŞLADI
25 Nisan 1986'da Ukrayna'nın kuzeyinde yaşanan Çernobil faciasının etkileri hala sürüyor.
5 0
SU ALTINDA KAMP YAPMAK ARTIK MÜMKÜN
Dünyamızın çok büyük bir bölümünü kaplayan denizler, hala keşfedilmemiş bir cevher gibi. Ve teknoloji über seviyede gelişip, bu işin eğitimini almış insanları geçmeden her şeyi tam anlamıyla öğrenmemiz pek mümkün değil. Çünkü dalgıçların su altında kalabildiği süre ve harcadıkları enerji ortada...
6 0
NETFLIX’İN YENİ GÖZDESİ SEX EDUCATION’DAN GÜZEL HABERLER
Netflix’in yeni ve bir anda popüler olan dizisi Sex Education, ikinci sezon onayı aldı.
4 0
KISA BOYLU ERKEKLER UZUN BOYLU OLANLARA GÖRE DAHA SİNİRLİ-YMİŞ…
Yapılan bir araştırmaya göre kısa boylu erkeklerin uzun boylu olan erkeklere oranla daha sinirli oldukları ortaya çıktı. Araştırma aynı zamanda kısa boylu erkeklerin, şiddete ve suça daha meyilli olduklarını da söylüyor.
6 0
KENAN İMİRZALIOĞLU VE CANSU DERE’DEN NETFLIX DİZİSİ
Netflix, Hakan: Muhafız dizisinin yoğun ilgi görmesinden sonra Türk yapımlarına yönelmeye başladı. Beren Saat'in başrolde olacağı Göbeklitepe dizisinin haberinden sonra, yeni bir yerli yapıma daha el atılacak.
6 0
GAME OF THRONES’TAN SUPER BOWL İÇİN REKLAM FİLMİ
Super Bowl, 3 Şubat akşamı gerçekleşti. Ancak her sene olduğu gibi bu sene de reklamları ve sahne şovlarıyla adından uzunca bir süre söz ettirecek gibi duruyor.
6 0
ÇİFTLİK BANK AZ DAHA ARJANTİN’İ DE VURUYORMUŞ
Çiftlik Bank uygulamasıyla insanları dolandırıp yurt dışına kaçan Mehmet Aydın'ın Arjantin'i de dolandırma planı olduğu ortaya çıktı.
9 0
CELINE DION’UN HAYATI FİLM OLUYOR
Biyografisi beyaz perdeye aktarılan sanatçılara bir yenisi daha ekleniyor: hepimizin çocukluğunda -ilk olarak- Titanic filmindeki My Heart Will Go On şarkısıyla tanıdığı Kanadalı şarkıcı Céline Dion.
8 0
DOPDOLU KADROSUYLA BERLIN, I LOVE YOU
Keira Knightley, Helen Mirren, Luke Wilson, Mickey Rourke ve Sibel Kekilli gibi oyuncuların rol aldığı, yönetmen koltuğunda tam tamına 12 yetenekli ismin yer aldığı antoloji filmi Berlin, I Love You’dan bir fragman yayınlandı.
5 0
GİZEMLİ SUÇLARI ÇÖZMEK İÇİN GELİYOR: UNSOLVED MYSTERIES
1987 ve 2010 yılları arasında yayınlanan Unsolved Mysteries, Netflix tarafından yeniden çekilecek.
5 0
HAYALET AVCILARI’YLA MACERA DEVAM EDİYOR
Aksiyon, komedi ve fantastik türlerinin hepsine hitap eden kült film serisi Ghostbusters'a devam filmi çekileceği resmi olarak kesinleşti ve bir fragman yayınlandı.
3 0
NOTRE DAME’IN KAMBURU SİNEMAYA UYARLANIYOR
Quasimodo ve Esmeralda'nın hikayesinin anlatıldığı Notre Dame'ın Kamburu animasyon filmi beyazperdeye uyarlanacak. Hem de live-action, yani film gibi film…
9 0
POWER RANGERS’IN DÖVÜŞ OYUNU ÇIKIYOR
Karakterleriyle, müziğiyle bir neslin hayranı olduğu Power Rangers efsanesinin dövüş oyunu geliştiriliyor.
Loading...