3 0
Yaza Güzel Bir Kapanış Yapmanız İçin Birbirinden Güzel Plaj Partileri!
Adım adım yaz mevsiminin sonuna doğru yaklaşıyoruz. Biz de hep beraber yazı güzel uğurlamak istedik ve bu deniz, kum ve güneş partilerini sizin için derledik.
28 0
Taş Devri Yetişkinler İçin Geri Dönüyor!
Orijinal adı “The Flintstones” olan bizimse Taş Devri adıyla bildiğimiz Amerikan yapımı çizgi dizi, Beti’den Vilma’ya, Fred’den Barnie’ye ve tabi Çakıl’a tüm karakterleriyle bu sefer yetişkinler için geri dönüyor!
18 0
Türkiye’nin İlk Milli Uçan Aracı “Cezeri”
Türkiye, son dönemdeki milli ve yerli projelere epey yatırım yapıyor. Özellikle son dönemde savunma sanayisi alanındaki gelişmeler göz dolduruyor. Baykar Genel Müdürü Selçuk Bayraktar, Türkiye’nin ilk milli uçan aracının da protopini hazırladıklarını duyurdu.
32 0
En Pahalı Şampanyalar
Çılgın partilerin ve lüks kokteyllerin vazgeçilmez içkisi şampanyanın özelliklerini ve en pahalı örneklerini sizin için listeledik.
59 0
Gündemden Düşmeyen Rap Savaşlarının Geçmişi
Sürekli yeni rap parçaları duymamızı sağlasa da kimin kiminle olduğu konusunda tam emin olmayanlar için "Rap Savaşı"nı özetledik.
58 0
Türkiye’nin Çok Az Bilinen 5 Koyu
Yaz aylarında sakin ve doğayla iç içe bir tatil geçirmek isteyenlerin rotasına kesinlikle eklemesi gereken birbirinden güzel koyları sizin için listeledik.
43 0
Quentin Tarantino'nun Birbirinden Güzel Filmleri
Son zamanların en çok beklenen filmi “Once Open A Time In Hollywood” gündemde yerini korurken Quentin Tarantino'nun filmlerine bir göz atalım dedik. Umarız bu listedeki filmlerin hepsini izlemişsinizdir.
40 0
Ağustos’ta Gidilebilecek Birbirinden Eğlenceli 5 Festival !
On binlerce kişiyle birlikte dans etme fikri size çekici geliyorsa, çok da geç olmadan bu festivallere bir göz atın derim.
72 0
Netflix’in Kaçırılmaması Gereken Yetişkin Animasyonları
The Simpsons ile başlayan ve günümüzde Rick and Morty ile arşa çıkan "yetişkinlere yönelik çizgi film" ekolünün Netflix'teki en iyi örneklerini sizin için listeledik.
72 0
Moda ve Alışverişin Buluştuğu Yeni Bir Uygulama: 21 Buttons
Bugün seni sosyal medya, online alışveriş ve modayı birleştiren çok beğendiğimiz bir uygulamayla tanıştıracağız: 21 Buttons.
42 0
Afife Jale ve Zorlu Hayat Hikayesi
Çocukluk hayalini sadece çocukluğunda bırakmayıp, peşine düşen ve sonunda başaran bir kadının hayat hikayesi: Afife Jale.
19 0
Novak Djokovic Kimdir?
Bugün Novak Djokovic’in, yani geçtiğimiz günlerde Wimbeldon adlı tenis turnuvasını kazanmış olan kişi ve 2019 yılının ATP puan birincisinin hayat hikayesini sizlere hazırladık.
35 0
Son Döneme Damgasını Vuran Selfie Uygulaması: FaceApp
Son günlerde sosyal medyada ünlülerin, arkadaşlarımızın hatta hocalarımızın yaşlandırılmış hallelerini görüyoruz. Hepimizin ‘’Aa nereden yapıyoruz, ben de istiyorum!’’ deyip her yerden aradığı yaşlandırma uygulaması FaceApp inanılmaz bir başarı elde etti. İki hafta içinde bir milyon kez indirildi!
25 0
Türkiye'den Giden En Pahalı 9 Futbolcu
Türkiye'den giden en pahalı 9 futbolcuyu sizler için derledik.
138 0
En iyi çıkış yapan 10 Futbolcu
Senenin en iyi çıkış yapan ve piyasa değerini arttıran 23 yaş altı 10 Futbolcusunu sizler için bir araştırdık. 26 yaşındaki Semih Şentürk'e genç dediğimiz günlerden 19 yaşında 125 milyon dolara transfer olan Joao Felix'e ne ara geldik biz ? Sorar mısın kendine gerçekten genç misin diye..
67 0
Harry Potter ve Melez Prens Filmi Hakkında Az Bilinen Gerçekler!
Harry Potter ve Melez Prens hepimizin heyecanla izlediği filmlerdendir. Peki 14 yıl önce bugün uyarlandığı kitabın ilk baskısını yaptığını biliyor muydunuz? Bakalım Harry Potter ve Melez Prens hakkında başka bilmediğiniz neler varmış!
36 0
Jacquemus 10. yıl şovu: La Coup De Soleil
Moda camiasında ismi fazlaca duyulmuş ve eşsiz tasarımlarıyla dikkat çeken Jacquemus, Moda dünyasında bulunuşunun 10. yılı olması sebebiyle hazırladığı "Le Coup De Soleil"  adlı koleksiyonunu Fransa'nın Provence bölgesindeki Valensole lavanta bahçeleri içine kurduğu pembe podyumda sundu. Simon Porte Jacquemus yıldönümü şovu için çok sayıda şeye de imza attı.
31 0
Doktor,  Yazar, Akademisyen ve Aktivist Türkan Saylan kimdir?
Kitaplara ve filmlere konu olmuş Türkan Saylan hakkında bilinmeyen gerçekleri sizler için derledik.
45 0
Hideo Kojima Kimdir?
Bugün üstün başarıları ile oyun sektöründe adını Dünya’daki birçoğu oyuncuya duyurmuş olan Hideo Kojima’nın hayat hikayesini sizlerle paylaşacağız.
111 0
Jack Ma Kimdir?
Bugün Alibaba Group’un yani Alibaba ve Aliexpress gibi Dünya’ya E-ticareti yayan firmanın sahibi işadamı ve hayırsever, Jack Ma’nın hayat hikayesini sizlerle paylaşacağız.
78 0
Jeff Bezos Kimdir?
Bugün Amazon adlı Dünya çapında E-ticaret yapmayı sağlayan sitelerden birinin kurucusu olan Jeff Bezos’un hayat öyküsünü sizlerle paylaşacağız.
Loading...