4 0
Sanal Gerçeklik
"Sanal Gerçeklik", "Artırılmış Gerçeklik", "Karma Gerçeklik" ve "Kuşatıcı İçerik" gibi terimleri sık sık duymamıza rağmen daha tam olarak ne farklılıkları olduğunu ve anlamlarını bilmiyoruz peki ne anlama geliyor.
15 0
Türkiye'de "VAR" gerçekten var mı?
VAR (Video Assistant Referee) sistemi, bir futbol maçı sırasında saha dışında bulunun bir odada bir çok ekran ve farklı açılardan kayıt yapan kameralar ile maçı takip eden hakem ve teknik eleman ekibi oluşturan bir sitemdir. Bu kişiler maç devam ederken orta hakemin net göremediği yada yorumlamakta zorlandığı kararlarda doğruya en yakın kararı almasına yardımcı olmaktadırlar.
10 0
Yıllardır süren yerli araç hasreti son buluyor!
57 yıl önce 29 Ekim 1961 günü 129 gün gibi kısa bir sürede Türk mühendisler tarafından üretilen ilk yerli otomobil Devrim'in hasreti "TOOG" ile son buluyor.
66 0
77. Altın Küre Ödülleri Sahiplerini Buldu
77. Altın Küre Ödülleri dün gece sahiplerini buldu. Netflix yapımları eli boş dönerken gecenin kazananları Once Upon a Time… in Hollywood, 1917 ve Joker gibi yapımlar oldu.
25 0
Ocak ayında Netflix'te neler var?
Netflix 2020 Ocak ayı program akışını yayınladı.
34 0
2019'un en iyi fotoğrafları
9 ay süren AGORA Awards 2019 yarışmasının en iyi 33 fotoğrafı seçildi.
89 0
2020'de İzlenmesi Gereken 20 Film
2020'nin merakla beklenen 20 filmini sizler için derledik. Keyifli okumalar.
72 0
Moneymo
Kaybettiğiniz zaman ve banka bilgilerinizin çalınma kaygısını düşünmek istemiyorsanız Moneymonun size sunduğu ayrıcalıkları inceleyelim.
93 0
Start-up
Star-up denildiğinde akla ilk olarak havalı çalışanlar, açık ofisler ve filmlerdeki gibi rahat bir çalışma ortamı, Ya da belki de genç insanların bir araya geldiği ve karmaşık teknolojik uygulamalar geliştirdikleri bir şirket geliyor. Peki ya kullanım amacı ve kelime anlamına göre start-up ne demektir?
22 0
Yeni yıl yaklaşırken sevdiklerinin yüzündeki mutluluğa sebep olmak isteyenlere nacizane hediye fikirleri!
Yeni bir yıl, Yeni bir umut, Yeni bir beklenti ve sevdiklerinizin yüzündeki mutluluğa sebep olma çabası arkadaşlarınıza, ailenize ve sevgilinize hediye alma hissi uyandırır. Tamamı birbirinden farklı alanlarda olduğu için çoğu zaman yılbaşı hediyesi seçmek zor bir süreç yaşamanıza sebep olur.
35 0
Fotoğrafçılık
Duygularımızı bir çok şekilde pekiştirecek, görüşlerimizi daha somutlaştırmaya yardım edecek platformlardan biri olan fotoğrafçılık hakkında neler biliyoruz?
45 0
Yılbaşında Gidebileceğiniz Etkinlikler
Yılbaşında tatilinizi geçirebileceğiniz birbirinden şahane yerler...
118 0
Omuz'u Tanıyalım.
Sosyal medyaya olan ihtiyaçlarımızı karşılarken bir çok kaynaktan elde ettiğimiz içerikleri bir araya toplayan OMUZ geçirdiğiniz zamanı kazanca dönüştüren ve elde ettiğiniz kazancı somutlaştıran bir Sosyal Medya Platformudur.
51 0
Yılbaşında Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat edebileceğiniz süper yerler!
Yılbaşı geliyor, e yeni yıl da tatil ve deşarj olmak için mükemmel bir fırsat! Biz de yılbaşı tatilinde gidebileceğiniz süper yerleri derledik sizler için. Keyifli okumalar. :)
79 0
Dünyanın ilk mobil uygulama fuarı Mobilefest'e sizde davetlisiniz.
Mobil dünyasının en son gelişmeleri Mobilefest 2019'da canlanıyor. Biz de dünyanın ilk mobil uygulama fuarı Mobilefest'teyiz!
121 0
Kasım ayında Netflix neler var?
Kış mevsiminin ayak seslerini sağlam bir şekilde duyurmaya başladığı Kasım ayında, Netflix'e eklenecek olan yeni yapımlara bi' göz atalım.
62 0
Avrupa'da Kışı Değerlendirebileceğiniz En iyi Şehirler
Avrupa'da Kışın Tatil Yapabileceğiniz Şehirleri Sizler İçin Derledik. Hadi Gelin Beraber Bir Göz Atalım.
143 0
Joker filmi sonrası izlenebilecek en iyi 3 Joker animasyon filmi
Aynı anda hem festival ödüllerini hem de gişeyi adeta parçalayarak gündemimize giren ve müthiş bir sükse yaratan Joker filmi nihayet vizyona girdi. Filmi izledikten sonra, Joker’in deliliği konusunda daha fazla materyale ihtiyaç duyanlar için DC Comics’in suç prensi palyaçosu hakkındaki en iyi 3 animasyon filmini sizler için derledik. Keyifli okumalar.      
119 0
Sonbaharda kaçamak yapabileceğiniz birbirinden şahane köyler
Yaz bitti, sonbahar geldi. Havalar soğumadan şöyle bir kaçamak yapsak olmaz mı? diyenler için, birbirinden şahane köyleri bu yazımızda derledik. Keyifli okumalar!
Loading...