49 0
Joker filmi sonrası izlenebilecek en iyi 3 Joker animasyon filmi
Aynı anda hem festival ödüllerini hem de gişeyi adeta parçalayarak gündemimize giren ve müthiş bir sükse yaratan Joker filmi nihayet vizyona girdi. Filmi izledikten sonra, Joker’in deliliği konusunda daha fazla materyale ihtiyaç duyanlar için DC Comics’in suç prensi palyaçosu hakkındaki en iyi 3 animasyon filmini sizler için derledik. Keyifli okumalar.      
37 0
Sonbaharda kaçamak yapabileceğiniz birbirinden şahane köyler
Yaz bitti, sonbahar geldi. Havalar soğumadan şöyle bir kaçamak yapsak olmaz mı? diyenler için, birbirinden şahane köyleri bu yazımızda derledik. Keyifli okumalar!
27 0
Ekim ayında gidilecek etkinlikler
Ekim ayının en önde gelen, kaçırılmaması gereken etkinlikleri...
47 0
Ekim ayında vizyona girecek kaçırılmaması gereken 5 film
Ödül avcısı filmlerin birer birer vizyona girdiği Ekim ayına dair kaçırılmaması gereken 5 filmi sizler için derledik. MUZ toplamak için listedeki bir çok filmin hem görevine Görevler sekmesinden, seans bilgilerine ve yakınındaki sinema salonlarına da Etkinlikler sekmesinden ulaşabilirsiniz. :) #omuzomuza
34 0
Filmekimi 2019 ve bu senenin en dikkat çeken festival filmleri
sonbaharın habercisi olan ve sinemaseverlere sene içinde vizyona girecek filmleri on gün içinde önceden izleme imkanı sunun festival, iksv tarafından bu sene 4-13 ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
31 0
Ekim Ayının En Eğlenceli Etkinliği: İstanbul Komedi Festivali
13 Ekim – 03 Kasım 2019 tarihleri arasında "İstanbul Komedi Festivali" bu yıl da seyircileri kahkahalara boğmaya geliyor!
77 0
Yeni Joker'i Görmeden Önce Kimler Karakteri Canlandırdı Hatırlayalım!
Batman’in bir numaralı düşmanı olan Joker, tüm zamanların en sevilen kötü karakterlerinden birisi. Ekim ayında sinemaya girecek Joker filmi hikayeyi bir de Joker’in gözünden göreceğiz. Joker’in tarihine göz atalım istedik ve karakteri canlandırmış tüm oyuncuları sizler için derledik.
132 0
Yaza Güzel Bir Kapanış Yapmanız İçin Birbirinden Güzel Plaj Partileri!
Adım adım yaz mevsiminin sonuna doğru yaklaşıyoruz. Biz de hep beraber yazı güzel uğurlamak istedik ve bu deniz, kum ve güneş partilerini sizin için derledik.
85 0
Taş Devri Yetişkinler İçin Geri Dönüyor!
Orijinal adı “The Flintstones” olan bizimse Taş Devri adıyla bildiğimiz Amerikan yapımı çizgi dizi, Beti’den Vilma’ya, Fred’den Barnie’ye ve tabi Çakıl’a tüm karakterleriyle bu sefer yetişkinler için geri dönüyor!
65 0
Türkiye’nin İlk Milli Uçan Aracı “Cezeri”
Türkiye, son dönemdeki milli ve yerli projelere epey yatırım yapıyor. Özellikle son dönemde savunma sanayisi alanındaki gelişmeler göz dolduruyor. Baykar Genel Müdürü Selçuk Bayraktar, Türkiye’nin ilk milli uçan aracının da protopini hazırladıklarını duyurdu.
107 0
En Pahalı Şampanyalar
Çılgın partilerin ve lüks kokteyllerin vazgeçilmez içkisi şampanyanın özelliklerini ve en pahalı örneklerini sizin için listeledik.
132 0
Gündemden Düşmeyen Rap Savaşlarının Geçmişi
Sürekli yeni rap parçaları duymamızı sağlasa da kimin kiminle olduğu konusunda tam emin olmayanlar için "Rap Savaşı"nı özetledik.
128 0
Türkiye’nin Çok Az Bilinen 5 Koyu
Yaz aylarında sakin ve doğayla iç içe bir tatil geçirmek isteyenlerin rotasına kesinlikle eklemesi gereken birbirinden güzel koyları sizin için listeledik.
88 0
Quentin Tarantino'nun Birbirinden Güzel Filmleri
Son zamanların en çok beklenen filmi “Once Open A Time In Hollywood” gündemde yerini korurken Quentin Tarantino'nun filmlerine bir göz atalım dedik. Umarız bu listedeki filmlerin hepsini izlemişsinizdir.
81 0
Ağustos’ta Gidilebilecek Birbirinden Eğlenceli 5 Festival !
On binlerce kişiyle birlikte dans etme fikri size çekici geliyorsa, çok da geç olmadan bu festivallere bir göz atın derim.
130 0
Netflix’in Kaçırılmaması Gereken Yetişkin Animasyonları
The Simpsons ile başlayan ve günümüzde Rick and Morty ile arşa çıkan "yetişkinlere yönelik çizgi film" ekolünün Netflix'teki en iyi örneklerini sizin için listeledik.
1959 0
Moda ve Alışverişin Buluştuğu Yeni Bir Uygulama: 21 Buttons
Bugün seni sosyal medya, online alışveriş ve modayı birleştiren çok beğendiğimiz bir uygulamayla tanıştıracağız: 21 Buttons.
79 0
Afife Jale ve Zorlu Hayat Hikayesi
Çocukluk hayalini sadece çocukluğunda bırakmayıp, peşine düşen ve sonunda başaran bir kadının hayat hikayesi: Afife Jale.
68 0
Novak Djokovic Kimdir?
Bugün Novak Djokovic’in, yani geçtiğimiz günlerde Wimbeldon adlı tenis turnuvasını kazanmış olan kişi ve 2019 yılının ATP puan birincisinin hayat hikayesini sizlere hazırladık.
77 0
Son Döneme Damgasını Vuran Selfie Uygulaması: FaceApp
Son günlerde sosyal medyada ünlülerin, arkadaşlarımızın hatta hocalarımızın yaşlandırılmış hallelerini görüyoruz. Hepimizin ‘’Aa nereden yapıyoruz, ben de istiyorum!’’ deyip her yerden aradığı yaşlandırma uygulaması FaceApp inanılmaz bir başarı elde etti. İki hafta içinde bir milyon kez indirildi!
59 0
Türkiye'den Giden En Pahalı 9 Futbolcu
Türkiye'den giden en pahalı 9 futbolcuyu sizler için derledik.
Loading...