Ana Sayfa>> Yok Artık
Okuma Süresi 5dk
IVANKA TRUMP'A BENZEMEK YA DA BENZEMEMEK: ONUN İÇİN BÜTÜN MESELE BU
Samet / 25 Ağustos
983 0
Ivanka Trump hayranı bir İngiliz, Trump'a benzemek uğruna tam 13 kez bıçak altına yattı. Sonuç ise... Yorumsuz!

ABD Başkanı Donald Trump'ın kızı Ivana Trump, yönetimdeki etkisinden giydiklerine, babasının sağ kolu olmasından ailesine; birçok konuda ilgi odağı haline gelmiş durumda. Görünen o ki, Ivanka'nın dikkat çektiği tek konu politika değil. İngiliz bir hayranı, Ivanka'yı kendine idol olarak almış olacak ki ona benzemek için tam 13 kez ameliyat oldu. 

İş kadını, Başkan'ın danışmanı ve Başkan'ın kızı gibi birçok ünvana sahip olan Ivanka, 1981 doğumlu. Annesi, Donald Trump'ın ilk eşi olan Ivana Trump. Ivanka, o kadar hırslı ki babasının "işinde" de söz sahibi. 

Ivanka'nın aynı zamanda çalışan kadınlara yönelik giyim ve ev hayatı önerileri sunduğu bir de web sitesi var: ivankatrump.com. Burada "#womanwhowork" yaklaşımıyla, her yaştan çalışan kadınlara giyim ipuçları sunuyor; ev ve iş hayatını nasıl bir arada götürebileceklerine dair önerilerde bulunuyor.

Görünen o ki, "Başkan'ın kızı" sadece hırsı ve çalışkanlığıyla dikkat çekmiyor. Ivanka'nın ne giydiğinden hangi aksesuarları kullandığı; tüm dünyanın ilgisini çekiyor. 

 

Hayranlarından biri de İngiliz Tiffany Taylor. 

Ivanka Trump'ın sevmeyeni olduğu gibi seveni de mevcut. İngiltere’de yayınlanan ve estetik cerrahların yer aldığı bir televizyon programına katılan Tiffany Taylor da onlardan biri. Taylor, çıktığı programda ABD Başkanı Donald Trump’ın kızı Ivanka Trump’a benzemeyi çok istediğini söyledi. Ivanka'nın tüm kadınlar için rol model olduğuna inandığını söyleyen Taylor,  benzemek için 1 yıl içerisinde toplam 13 ameliyat geçirdiğini de sözlerine ekledi. 

“Önceden çok tatlıydım fakat şimdi daha zarif bir görünümüm var.” 

Eşinden ayrıldıktan sonra estetik ameliyat sürecine başlayan Taylor,  yanak dolgusu yaptırmak, göğüs büyütmek ve göz kapaklarını kaldırmak için pek çok operasyon geçirdi. 

Siz ne dersiniz? Ivanka'ya benzemiş mi? Cevabınız ne olursa olsun; peki bu kadar ameliyata ve Ivanka Trump'a benzemeye değmiş mi dersiniz?