Ana Sayfa>> Senden Benden
Okuma Süresi 5dk
FAVORİ KONUMUZ GERİ GELDİ: 90’LARIN ÜNLÜ İSİMLERİNİN İNANILMAZ DEĞİŞİMİ
Yaşar Can / 03 January
838 0
​​​​​​​90’lı yılları çocuk ya da ergen olarak geçirdiyseniz, bilirsiniz; özellikle Latin Amerika dizileri ülkemizde bir hayli popülerdi. O aşklar uğruna ocakta ne yemekler yandı, ne planlar ertelendi, sormayın. Şimdiki gibi her öğüne 5 ayrı dizi alternatifi olmadığı için, pembiş diziler çok daha değerliydi.

Peki o yılların Betty’si, Rosalinda’sı ve niceleri acaba şimdilerde neler yapıyor ve nasıl görünüyorlar?

1.jpg

Çirkin Betty’i hatırladınız mı? Hani şu çirkin ördek yavrusundan kuğuya dönüşen ve patronunu kendisine aşık etmeyi başaran Betty. Çirkin Betty karakterine hayat veren Ana Maria Orozco hala gayet iyi görünmüyor mu, sizce de?

2.jpg

Geçen yıllar onu pek etkilememişe benziyor. Bu süre içerisinde estetik operasyonunun nimetlerinden yararlanıp yararlanmadığını bilemiyoruz ama dört bir yandan çekiştirilmiş bir kediye benzemediğine göre, sorun yok demektir.

 

Peki ya çiçekçi güzeli Rosalinda’yı canlandıran Thalia ne alemde?

3.jpg

 

90’ları kavuran dizilerden olan Rosalinda, fakir-zengin aşkı, kötülerin büyük aşıkların arasına girmesi, zavallı güzel kadının haksız yere suçlanması, hafızasını kaybetmesi gibi tüm dizi klişelerini bünyesinde toplamıştı.

4.jpg

 

Thalia, şimdilerde 40’larını sürüyor ve de Instagram’da tam 7.4 milyonluk bir takipçi kitlesine sahip. Şöyle uygun bir toprak parçası bulsalar, Thalia başkanlığında ülke kuracaklar neredeyse.

5.jpg

 

Thalia, tam 120 ülkede gösterilen ve rekorlar kıran ‘‘Maria Mercedes’’, ‘‘Marimar’’, ‘‘Maria la del Barrio’’ ve ‘‘Rosalinda’’ dizileriyle hafızalara kazınmıştı.

 

 

6.jpg

 

Peki ya Vahşi Güzel’in Milagros’u nasıl görünüyor?

7.jpg

Şimdilerde 38 yaşında olan Natalia Oreiro, birazcık kilo alsa sanki daha da gençleşecek gibi.

 

8.jpg

Vahşi Güzel’in esas oğlanı Facundo Arana da yaş ilerledikçe yakışıklılaşanlardan.

9.jpg

Bir dönem “Ivo”nun öldüğü dedikoduları medya dünyasını karıştırmıştı. Kimileri de yıldızın kanserle boğuştuğunu ileri sürmüştü. Halbuki ekranlardan uzak duran Arana, 43 yaşında ve hayatından memnun bir aile babası.

 

10.jpg

Bir dönem Zeyna vardı, bildiniz mi? Bir de onun arkadaşı Gabrielle vardı. Gabrielle şimdilerde 44 yaşında. “Zeyna Reloaded başlıyor, haydi sen de oyna” dense, anında yine kötülerin karşısına dikilecek gibi durmuyor mu?

 

11.jpg

Lucy Flawless, yani şimdilerde 48 yaşında olan Zeyna’cığımız da oldukça iyi gözüküyor bizce.

 

12.jpg

Herkül’ü canlandıran Kevin Sorbo da “Hey gidin hey” dedirtiyor insana…

 

720xauto.jpg

Herkül'ün kankitosu Iolaus da eski günlerini bir hayli geride bırakmış gibi görünüyor. Iolaus arkadaşımız, 58 yaşında.

https://www.mynet.com/vahsi-guzelin-inanilmaz-degisimi-102279-mymagazin#5827669