Ana Sayfa>> Muzlu Özel
Okuma Süresi 5dk
Omuz'da Ödüller
Can / 29 Mayıs
998 0
Omuz’da bir sürü görev yaptın ve yaptığın görevler sonucunda bir sürü MUZ biriktirdin. Peki bu MUZ’larını nasıl harcarsın? İşte burada Omuz Ödüller devreye giriyor...

Omuz’da bir sürü görev yaptın ve yaptığın görevler sonucunda bir sürü MUZ biriktirdin. Peki bu MUZ’larını nasıl harcarsın? İşte burada Omuz Ödüller devreye giriyor. Omuz Ödüller içerisinde çeşit çeşit ürünler bulunmaktadır. Tatlı bir Gece lambasından, hoş bir kahve bardağına, telefon kaplarına, t-shirt’lere hatta iPhone’lara kadar uzanan geniş bir yelpazeye sahip ödüller bölümünden tüm bu ürünleri MUZ’larınla alabilirsin!Üst menüden Ödüller kısmına tıkladıktan sonra karşına çeşit çeşit ürünlerin olduğu bu sayfa gelecektir. 
İstediğin bir ürüne tıklaman, o ürünle alakalı detay sayfasının açılması için yeterli.
Ürün detay sayfasında ürünle alakalı bilgiler mevcuttur. MUZ’larını harcayarak satın almak istersen tek yapman gereken sağ taraftaki satın al butonuna tıklaman ardından adresini yazman olacaktır. istersen kayıtlı adresini seçebilir ya da sıfırdan bir adres ekleyebilirsin.


Adres seçme/Adres Yazma
İster kayıtlı adreslerinden bir tanesini seçebilir istersen de yeni bir adres ekleyebilirsin. Adres için gerekli yerleri eksiksiz doldurmalısın. Tüm bunları yaptığın taktide MUZ’larınla aldığın ürünün adresine postlanacaktır.Kazanma Şansı
Omuz Ödüller içerisinde MUZ’larını Kazanma Şansı'na katılabilmek için de kullanabilirsin. Omuz’da iPhone gibi yüksek MUZ fiyatına sahip bazı ürünler için çekilişler düzenlenmektedir. Kazanma Şansı Ödüller bölümünde ürünler menüsünün en alt kısmında bulunmaktadır.

Omuz Ödüller içerisinde MUZ’larını çekilişlere katılabilmek için de kullanabilirsin. Omuz’da iPhone gibi yüksek MUZ fiyatına sahip bazı ürünler için çekilişler düzenlenmektedir. Çekilişler Ödüller bölümünde ürünler menüsünün en alt kısmında bulunmaktadır.

Kazanma Şansı'na tıkladıktan sonra karşına gelecek farklı farklı çekilişlerden bir tanesini seçip üzerine tıklaman yeterli.


Kazanma Şansı'na tıkladıktan sonra karşına gelecek farklı farklı çekilişlerden bir tanesini seçip üzerine tıklaman yeterli.

Ardından açılacak menüde karşına gelecek detay sayfasında sağ taraftan ‘’çekilişe katıl’’ butonuna tıklaman yeterli olacaktır. Unutma, sahip olduğun MUZ sayısının çekilişe katılabilmek için yeterli olduğundan emin ol.