Ana Sayfa>> Muzlu Özel
Okuma Süresi 5dk
Omuz’da Etkinlik ve Muzlu
Yaşar Can / 29 May
1235 0
Omuz nedir, nasıl kullanılır yazı dizimizde şimdi de Omuz'da Etkinlikler ve Omuz.com.tr içerisinde aktif bir akışa sahip bir blog olan blog kısmımız Muzlu'yu anlatacağız. Keyifli okumalar.

Omuz'da Etkinlik

Omuz’da etkinlikler oluşturabilir, hazır etkinliklere direkt Muzlu aracılığı gidebilir ve arkadaşlarınla özel etkinlikler açabilirsin.Üst Menüden Etkinliklere tıkladıktan sonra karşına böyle bir menü gelecektir. Burada karşına gelecek olan içerikler şu anda Türkiye’nin dört bir yanında olan etkinliklerdir. Spor müsabakaları, tiyatrolar, sinemalar, festivaller ve konserler… aklına gelebilecek her türden etkinliklere buradan OmuzO aracılığı bilet alıp katılabilirsin.İstediğin bir etkinliğe tıkladıktan sonra karşına etkinlikle alakalı, etkinliğe kısaca özetleyen bir yazı gelecektir.
uradan etkinlik hakkında bilgi edinip isteren etkinlik için bilet alabilirsin.Satın Al'a tıkladığın zaman seni etkinlikle yönlendirme sayfasına atacaktır. Bu kısımdan etkinlikle alakalı satın alım işlemini gerçekleştirebilirsin.
Omuz’da hazır etkinliklere katılabildiğin gibi kendi etkinliğini de oluşturabilirsin.
Sol tarafta ‘’Etkinlik Oluştur’’ butonuna tıkladıktan sonra karşına böyle bir sayfa gelecektir. Buradan Etkinliğinin Özel ya da herkese açık olduğunu seçebilir, etkinliğinin fotoğrafını güncelleyebilir kısaca etkinliğini istediğin gibi özelleştirebilirsin.


Omuz'da Muzlu bir blog
Suç, siyaset, politika gibi hayatın günlük akışında olumsuz olarak sınıflandırabileceğimiz kavramlardan uzak ve pozitif bir güncel akışa sahip olan Muzlu, dünyanın en hit haber, fotoğraf, video, test ve oyunlarını barındıran ve sürekli güncel bir akışa sahip olan omuz.com.tr içerisindeki bir blog’tur. Burada testler çözüp, galerilere göz atıp güncel videolara ulaşabilirsin.

Muzlu’yu kullanmak ise pek kolay. İnternetten alışık olduğun içerik paylaşım sitelerinden hiçbir farkı olmayan Muzlu’da bir içeriğe yorum atabilir, paylaşabilir ve Omuz'a özel mod’lardan bir tanesini kullanarak içeriğin aldığı genel tepkiyi görebilirsin.Yorum; istediğin içeriğe tıkladıktan sonra altta yorum kısmına istediğin yorumu yazabilir, başkalarının yorumlarına olumlu ya da olumsuz puanlarla değerlendirebilirsin.
içeriği paylaşma; Görselde görebileceğin kısımdan da içeriği çeşitli sosyal medya platformlarından arkadaşlarınla paylaşabilirsin. 
Muzlu’da olan tüm içerikler site içerisinde kategorileştirilerek eklenirler. Bunlar, üst menünün hemen altındaki sarı çizgide bulunurlar. Teknoloji, kültür sanat, listeli galeriler vb. gibi çeşit çeşit kategorilerden bir tanesini seçtiğinde karşına o kategoriden eklenmiş son yazılar gelecektir. Ayrıca test içerikleri, o hafta popüler içerikler ya da video içerikleri de buradan seçebilirsin.