Ana Sayfa>> VİDEO
Okuma Süresi 5dk
New York'lu sokak dansçılarına meydan okuyan Hilmicem'i Tanıyalım
Doruk / 03 Temmuz
742 0

Sokak dansçıları birbirinden harika birer yetenektir. Amatör bazda yeteneklerini sokakta sergileyen dansçılar, müzisyenler, hepsi de geze geze çalışan, yeteneklerini sergileyip yeterli paralar kazanıp sonra da bütün dünyayı gezen güzel insanlardır. Neyse ki internet denen, Youtube denen, kameralı telefon denen bir şey ortaya çıktı ki insanlar kendilerinden son derece uzakta olan, hatta aynı şehirde yaşasa bile rastlaması son derece düşük olasılık olan sokak performans sanatçılarını da yakından tanıma fırsatı buldu.

 

İştee birazdan izleyeceğiniz video da tam böyle bir şey.. Hem de sokak sanatçısı olan bir Türk. Hem de New Yorklulara meydan okuyorlar. Mükemmel bir şekilde dis atıyorlar, karşılıklı dans ediyorlar ve izleyenleri hayranlık içerisinde bırakıyorlar. New York’lu sokak dansçılarına meydan okuyan Hilmicem  son zamanlarda Youtube’un en büyük fenomenleri arasında…

 

Buyrun dansını, aralarında geçen dostça muhabbeti ve kapışmayı izleyin, performans hakkındaki yorumlarınızı yapın. Siz de bir sokak dansçısı mısınız? Ya da bir sokak performansçısı mısınız? Videonuzu Muzluya gönderin, şöhretinizin yayılmasına azıcık katkımız olsun.:) İyi seyirler..