Ana Sayfa>> Fasa Fiso
Okuma Süresi 5dk
Bakımlı erkek nasıl olunur ? İşte bakımlı erkek modelleri
Doruk / 04 September
622 0
Adolf Hitler böyle insanlardan bahsediyordu herhalde...

Evet erkekler… Günümüzde doğal seçilim bakımlı olmaya doğru kayıyor haberiniz olsun..:) Haklısınız, anatomik farklılıklardan mıdır, beyin yapısındaki farklılıklardan mıdır bir erkek için bakımlı olmak bir kadına göre çok daha zordur, hatta kabus gibidir… Bakımsız olmak derken 3 günde bir kıyafet değiştirmenizi, sümükleriniz akarak gezmenizi kast etmiyoruz tabii ki..:D Bunun adı temizliktir, bakım değil…

 

Şahsen bakımlı olmak benim için de çok zor bir şey.. Hayatım boyunca bir erkekler tuvaletinden çıkarken ben sadece elimi yıkayıp şöyle bir kıyafetimi kontrol ederken; saçları bir mühendislik harikası gibi jöleyle yapılmış bir hemcinsimin önceden aynı olan saçının biraz aşağı inen bir tanesiyle 5 dakika boyunca oynadığına ve tuvaletten çıktığında yine aynı gözüktüğüne defalarca şahit oldum. Kendi kendime sordum: “BUNU NASIL BAŞARIYOR?...” Ama cevabını veremedim arkadaşlar..:))

 

Bir gün, 2 gün, özel günlerdir falan dilan dersin ama en fazla 3. 4. günden sonra sakallarım biraz düzensizce uzamaya devam eder. Saçlarım en doğal halindedir. Dağınığımdır, özensizimdir, komple katkı maddesiz, doğadan çıktığı gibi bir halim vardır… Ben de gıpta niyetine siz sevgili Muzlularla alabildiğine bakımlı, alabildiğine özenli, jilet gibi dedirten 15 erkek resmi paylaşmak istedim.. Bakalım ne yorumlar yapacaksınız..

 

1) 

2) 

3) 

4) 

5) 

6) 

7) 

8)


 

9) 

10) 

11) 

12) 

13)14)


15) (Bonus)