Ana Sayfa>> Orası Burası
Okuma Süresi 5dk
TREN YOLCULUĞUNDA YEPYENİ BİR DÖNEM
Alper / 15 Kasım
566 0
Hızlı, konforlu ve güvenli olması sebebiyle en çok tercih edilen ulaşım araçlarından biri olan trenler de artık her zamankinden daha modern! Hollanda Ulusal Demiryolu Şirketi (NS International) tren yolculuklarının kalitesini birkaç level yukarı taşımaya hazırlanıyor.

Başarılı mimarlar ve bir mobilya şirketiyle işbirliği yapan Hollanda Demir Yolları, birbirinden farklı kompartmanlara ve bölümlere sahip trenler tasarlıyor. Tam 12 farklı yolculuk şekline sahip trenler; yolcularının ihtiyaçlarına, zevklerine ve kişi sayısına göre değişiklik gösterecek.

Dilerseniz tek başınıza özel bir kabinde, dilerseniz barda ya da manzaraya karşı oturarak yolculuk yapabileceksiniz. Aynı zamanda bilgisayarınızı alıp işlerinizi halledebilir, “home office” olayını yolculuğunuzu yaparken de gerçekleştirebilirsiniz.

Yolcu isteklerini göz önünde bulundurarak hazırlanan bölümlerde çalışmak da, uyumak da, sohbet etmek de oldukça rahat olacak. Aynı zamanda kompartmanlar taşınabilir ve değiştirilebilir olacak; yani aynı trenle bir yolculuk daha yapmaya niyetlendiğinizde bambaşka manzaralarla karşılaşabilirsiniz.