Ana Sayfa>> Kültür Sanat
Okuma Süresi 5dk
Lady Gaga’yı Yakında Oscar'da Görmemiz Mümkün!
Cem / 21 December
199 0
Bradley Cooper ve Lady Gaga’lı A Star Is Born filmi ödülleri toplamaya hazırlanıyor!

Ünlü bir Country şarkıcısı olan Jackson Maine’in, bir barda performans sergileyen Ally’yle tanışmasıyla başlayan film; ikilinin yaşadığı dolu dizgin aşkı anlatıyor. Jackson, Ally’nin sesine ve yeteneğine çok güveniyor ve ona şöhretin kapılarını açıyor. Ancak her insan gibi onun da bir kusuru var: alkol problemi.

 


A Star Is Born filmi; daha önce 1937, 1954 ve 1976 yıllarında da sinemada karşımıza çıkmıştı. 2018 versiyonunun öncekilerden pek çok farklı detayı var. Bunlardan biri de Bradley Cooper’ın hem başrolde, hem yönetmen hem de senarist koltuğunda olması…

 


Lady Gaga’nın En İyi Kadın Oyuncu dalında Oscar adaylığına yürüyeceği de söylentiler arasında. Bunun yanında Shallow ile En İyi Şarkı katagorisinde de adını göreceğimiz söyleniyor.

 


Filmin en dikkat çekici karakterlerinden Bobby’yi canlandıran Sam Elliot’ın da En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu kategorisi için aday gösterilmesi bekleniyor.

 


Filmde Shallow dışında Black Eyes, I’ll Never Love Again, Look What I Found ve Always Remember Us This Way gibi efsane şarkılar da var.