Ana Sayfa>> Yok Artık
Okuma Süresi 5dk
Looney Tunes Karakterleri Basketbol Sahasına Geri Dönüyor
Cem / 04 February
287 0
Space Jam’i hatırlayan var mı? Dünyalar tatlısı Looney Tunes karakterlerinin Michael Jordan’la basketbol oynadığı film dersek belki gözünüzde bi’ şeyler canlanır...

Başrolünde basketbol dünyasının efsane ismi Michael Jordan’ın yer aldığı ve Looney Tunes karakterleriyle beraber başından geçenlerin anlatıldığı Space Jam’in devam filminin geleceği dedikoduları bir süredir ortalıkta dolanıyordu.

 

 

Geçtiğimiz aylarda filmin yönetmeni Terence Nance’in iddialı açıklamalarıyla gündeme gelen ikinci filmin yapımcı koltuğunda Black Panther, Fruitvale Station ve Creed’in yönetmeni Ryan Coogler oturuyor.
 


Discussing Film isimli bir Twitter hesabının yaptığı paylaşıma göre; Lebron James’in başrolünde alacağı yarı animasyon, yarı live-action olacak filmin çekimleri 17 Haziran’da California’da başlayacak.

 

 

Lebron James ya da film ekibinden biri bu iddiayı doğrulamadı ya da yalanlamadı. Ancak Lebron James bir süredir sakat ve takımı NBA playoff’larından uzak kaldı. Yani ünlü basketçi sezonu muhtemelen erken tamamlayacak ve yaz boyu çekimlere katılabilir.

 

Aşırı eğlenceli olan ve bir hayli sevilen ilk filmin ardından ikincisinin gelme ihtimali bile yüzümüzü güldürdü…