Ana Sayfa>> Kültür Sanat
Okuma Süresi 5dk
Hayalet Avcıları'yla Macera Devam Ediyor
Cem / 04 February
126 0
Aksiyon, komedi ve fantastik türlerinin hepsine hitap eden kült film serisi Ghostbusters'a devam filmi çekileceği resmi olarak kesinleşti ve bir fragman yayınlandı.

2016’da kadın başrollerle çekilen yeni nesil Ghostbusters filminin ardından, eskiye dönüş yapılıp orijinal seriye devam edilmesi kararı alınmıştı.
 

 


İki filmden oluşan orijinal Ghostbusters filmlerinin ilki 1984 ve ikinci filmi ise 1989 yılında izleyicileriyle buluşmuştu. Ivan Reitman yönetmenliğindeki Ghostbusters'ın yeni devam filmi, Reitman'ın oğlu Jason Reitman tarafından yönetilecek.

 

 

 

Ghostbusters'ın yeni yönetmeni Jason Reitman film hakkında: "6 yaşımda filmin setini ziyaret ettiğimde çoktan dünya üzerindeki ilk Ghostbusters hayranı olmuştum. Her zaman biz hayranlara özel bir film yapmak istemişimdir. Bu film, eski filmlerin devamı niteliğinde olacak; bir yeniden çekim olmayacak." şeklinde bir açıklamada bulundu.

 

 

İkinci Ghostbusters filminin devamını getirecek yeni Ghostbusters’ta orijinal kadronun yer alıp almayacağı henüz belli değil ancak yayınlanan fragmanda meşhur araç Ecto-1’i görmek mümkün.

 

2020’de vizyona girecek filmin mini fragmanı ise taze taze aşağıda: