Ana Sayfa>> Okurum Yahu
Okuma Süresi 5dk
Sony Çalışanından Yaraladığı Kadına Özür Hediyeleri
Cem / 11 February
483 0
Hawaii’de ismi açıklanmayan bir Sony çalışanı, bir golf etkinliğinde yanlışlıkla bir kadını yaraladı ve özür dilemek için ona hediyelerle jest yaptı.

Golf oynarken etraftaki insanların top ile yaralanmasına engel olmak amacıyla, atış yapılmadan önce “Fore” diye bağırarak uyarı yapılması gerekiyor. Geçtiğimiz hafta Hawaii'de gerçekleşen Sony Open Golf Turnuvası’nda yaşanan bir kazada, bir Sony çalışanı “Fore” uyarısını yapmadığı için “Sshakasandchakras” kullanıcı adlı Reddit kullanıcısını yaraladı. Sony çalışanının topa vurduktan sonra 'Fore' diyerek güldüğü iddia ediliyordu.

 

 

Kazadan sonra yaralanan ve alnına dikişler atılan kadına, bir sürü Sony ürününün bulunduğu bir paket ve elle yazılmış bir özür mektubu geldi. Özür mektubunun içeriği de çalışanın ismi gibi gizli tutuluyor. Ancak kazayı yaşayan kadın o satırları şöyle anlatıyor:

"Turnuvadan döndüğümde olaylar yayılmadan önce golf topunun bana çarptığını bilmiyormuş. Normalde top tuvalete sekmiş ve oradan bana çarparak sahaya geri dönmüş. Onların gördüğü ve güldüğü şey topun tuvalete gidip sahaya geri dönebilmesiymiş. Olay bundan ibaret. Bu tür kazalar hep olabiliyor. Kendisine karşı bir kinim yok. Bir şey yaşandı ve düzeltmek için elinden geleni yapıyor."