Ana Sayfa>> Yok Artık
Okuma Süresi 5dk
Peru’da Yaşayan Adam Canlı Canlı Gömüldü
Alper / 11 March
368 0
Peru’da yaşayan bir adam, ailesi tarafından öldü sanılarak canlı canlı gömüldü.

Peru’da yaşanan ilginç bir olayda, ailesi tarafından öldü sanılan bir adam canlı canlı gömüldü. Olayı ortaya çıkaran ise mezarlık bekçisi oldu. Çığlıklar duyan bekçi, sesin kaynağını araştırdığında çığlığın mezarların birinden geldiğini fark etti. Oldukça korkunç bu olay karşısında sakin kalıp polise haber veren bekçi, adamın hayatını kurtardı.

Mezarı açan polisler, bir adamın canlı canlı gömüldüğünü gördüler. Polisler, ağlayan adamı dikkatlice mezardan çıkardıktan sonra dinlenmesi için beklediler. Olay hakkında hala net bir bilgi yok; adam mezardan çıktıktan sonra uzun bir süre konuşamamış.

Adamın mezardan çıkarılma anı, popüler YouTube kanalı The Hidden Underbelly’de paylaşıldı. Video paylaşıldıktan sonra kısa sürede yüzlerce yorum aldı. Bir izleyici, bu durumun Viktorya Dönemi’nde çok yaygın olduğunu, bu yüzden de gömülen kişinin canlıysa haber vermesi için bir çan, bir bayrak, bir işaret fişeği ya da başka bir dikkat çekici şeyle gömüldüğünü söyledi. Bir diğer kullanıcı ise adamın otopsi yapılmadığı için şanslı olduğunu söyledi.