Ana Sayfa>> Muzlu Özel
Okuma Süresi 5dk
Etiketle Kazan Görevleri Nasıl Yapılır?
Can / 03 Nisan
844 0
Etiketle Kazan'a hoş geldin!

Omuz'un görev tiplerinden bir tanesi olan ve paylaştığın fotoğrafa görev için istenilen etiketi ekleyerek tamamlayabildiğin Etiketle Kazan görev tipini, güncel bir görev ile örneklendirerek anlatmaya çalışacağım.

Etiket Kazan görev tipinde MUZ kazanabilmek için, göreve katılım gösterdikten sonra yapman gereken Ana Sayfana dönüp fotoğraflı bir gönderi paylaşmak olacaktır. Paylaştığın fotoğrafa istenilen etiketi de doğru yazmalısın elbette.

Göreve katılım gösterdikten sonra Ana sayfana dönmelisin. Ardından aşağıdaki görselde de görebileceğin gibi gönderi oluşturabileceğin Fotoğraf kısmına tıklamalısın.Karşına gelecek kısımdan sonra ''+'' ibaresini tıklayıp dilersen fotoğraf çekebilirsin istersen de galeriden bir fotoğraf seçebilirsin.Görev için istenilen etiketi dilersen kendin yazabilirsin dilersen de bir üstteki görselde görebileceğin MuzTag kısmından seçebilirsin. MuzTag, gün içinde Omuz halkının kullandığı etiketleri önüne getirir.Göreve katılım sağladın, fotoğrafını seçerek gönderini oluşturdun ve son olarak da etiketi doğru yazarak tüm aşamaları doğru bir şekilde geçtin. Tebrikler, bu Etiketle Kazan görevinden 15 MUZ kazandın. :)