Ana Sayfa>> Yok Artık
Okuma Süresi 5dk
Pornhub House Ve Techno Müzik Festivali Düzenleniyor
Alper / 08 April
432 0
Pornhub, müzik sektöründeki girişimlerine house ve tekno festivali ile devam ediyor. İlk olarak Kanye West'e ömür boyu üyelik hediye eden, daha sonrasında ise süperstarı ''Pornhub Ödülleri'' için ''kreatif direktör'' olarak atayan şirket, 9 Haziran'da Los Angeles’ta bir festival düzenleyecek.

Bir gün sürecek festivalde Carl Cox, Green Velvet, Skream, Daniel Wang, Heartthrob, Pillowtalk, Horse Meat Disco (Sleazy Studio 54 set) gibi house ve techno’nu büyük isimleri yer alacak. Thugfucker, Lovefingers, Fuck Buttons, DJ Deep ve DJ Minx gibi birçok DJ de sahnede olacak.


 

Ayrıca festival içinde; özel alanlarda sektörün altın çağı olarak görülen 1980'ler temasıyla birçok parti ve Batı Yakası'nın en ünlü burger zincirlerinden In-N-Out ve sandviç devi Subway gibi seçenekler olacak.

CL-IMAX tarafından ayrıca bir film alanı sunulacak ve çeşitli sanat eserleriyle heykeller festival alanında sergilenecek. Los Angeles sıcağından bunalanlar için ise dev bir su kaydırağı da festivalin bir parçası olacak.

Festivalin duyurusunu yapan Pornhubfest sözcüsü Dirk Moaner şunları söyledi: "Pornhub, son yıllarda hip-hop ve rap olmak üzere müzikle içli dışlı birçok aktivite ve kampanyalarda bulundu. Ancak, son yıllarda rave ve tekno partilerinin popülaritesi ilgimizi çekmeye başlamıştı. Bu yüzden Pornhubfest'i başlatmak için doğru zaman olduğunu düşünüyoruz. Bilet fiyatları ve gün içindeki tüm aktiviteler tamamen uygun cüzdan dostu olacak".