Ana Sayfa>> Muzlu Özel
Okuma Süresi 5dk
Satın Al Kazan Nedir?
Can / 23 Mayıs
419 0
Satın al Kazan görev tipini inceleyelim...

Satın Al Kazan, Omuz'un harcadıkça kazandıran görev tipidir. Satın al Kazan'da ister Omuz ile entegre olmuş büyük markaların kurumsal sitelerinden alışveriş yaparak MUZ kazanabilirsin, istersen de Omuz'la anlaşmalı mekanlara gidip harcadığın kadar MUZ kazanırsın.

Satın al Kazan tipi iki ayrılır. Oxxo,Addax,Tergan,Ramsey, Grit gibi Omuz'la direkt anlaşmalı onlarca büyük markanın sitelerine gidip yaptığın alışveriş kadar MUZ kazanabilirsin. İlgili markanın görevine katıldıktan sonra, örneğin, 50 liralık bir alışveriş yaptın diyelim. Anında hesabına 50 MUZ yüklenir. Bu durum 100 liralık alışverişte 100, 200 liralık bir alışverişte 200 MUZ olarak devam eder. 200 ve üstü alışverişlerde 200 MUZ kazanırsın.

Bu tarz görevleri direkt olarak görevler kısmında Satın al Kazan ikonuna tıkladıktan sonra görebilirsin. Satın al kazan görevlerinde yalnızca masa başında online alışverişlerde değil, dışarı çıkıp favori mekanlarındaki harcamalarında da MUZ kazanabilirsin. İlgili göreve tıkladıktan sonra göreve katılım yapmalısın. Görev içeriğinde seni yönlendireceğimiz mekana gidip yaptığın harcamalar sonucunda MUZ kazanabilirsin. Sipariş ettiğin yemeğin fişini göreve yükleyerek ya da mekandaki harcaman sonucu alacağın kodu ilgili alana yazdığın taktirde MUZ'ların hesabına anında yüklenir.