Ana Sayfa>> Kültür Sanat
Okuma Süresi 5dk
Haziran Ayında Gerçekleşecek Birbirinden Güzel Festivaller !
Alper / 17 Haziran
220 0
Festival enerjisi yavaş yavaş yurda giriş yapmaya başladı. Farklı zevklere hitap eden müzik festivalleri ile değişik konseptlerdeki etkinlikler bu yıl bizi bekliyor.

 

Salon İKSV

“Salon’da kışlar uzun, iyi müzik kesintisiz”
Yepyeni keşifler, ilk kez Salon'da dinlediğiniz bugün festival festival gezen gruplar... Sonbahar programının ilk isimleriyle Salon evine dönüyor, yeni sezonda sizi de müzikle nefes almaya çağırıyor. Programa eklenecek isimler için saloniksv.com'u takipte kalın. 
30 Haziran - 23 Eylül


Gezginfest VAN
Doğunun ilk müzik festivali olma özelliğini taşıyan GezginFest Van, 2019 yılında yine aynı yerinde 21-23 Haziran 2019 tarihlerinde festival severlerle buluşacak. Festival 20’ den fazla sanatçısıyla bu yıl da Türkiye' nin en büyük line- up'larından birine ev sahipliği yapacak. 

20 Haziran


Samsun Gençlik Festivali
Geçtiğimiz yıl ilki gerçekleşen ve Karadeniz’ in dört bir yanından gelen müzikseverlerin akınına uğrayan Samsun Gençlik Festivali, üçüncü kez yola çıkmak için hazır!
Umut Kuzey’ in öncülüğünde Milyon Yapım’ ın organizasyonu ile düzenlenecek festival Sheraton Grand Beach’te gerçekleşecek.


20-23 Haziran 2019

 

Enter The Music

Kurulduğu günden bu yana yerli-yabancı sanatçılar ile ses getiren festival ve konserlere imza atan Epifoni, 2019 yaz sezonunu şahane bir festival ile karşılıyor; Enter The Music Fest'19. Türk rock tarihine adını altın harflerle yazdıran Duman, farklı tarzı ve sahne başarısı ile ciddi bir kitleye sahip olan Hey Douglas ve Türk rap/hip-hop müziğinin en popüler isimleri Ben Fero ve Ezhel, Enter The Music Fest’19 ‘un heyecan verici konukları.  

21 Haziran

 

2. Uluslararası Solo Çağdaş Dans Festivali

Festivalde 20 uluslararası çağdaş dans sanatçısı performans sergileyecek ve festival boyunca ücretsiz dans workshopları, film gösterimleri, söyleşiler ve fotoğraf sergisi de festival boyunca ziyaretçilere açık olacaktır.


28 Haziran - 30 Haziran