Ana Sayfa>> Kültür Sanat
Okuma Süresi 5dk
Temmuzda Gidilebilecek Birbirinden Eğlenceli 7 Festival !
Alper / 17 Haziran
337 0
2019 müzik festivalleri ve etkinlikler planlanmaya başladı bile.

Electronica Festival Istanbul
Life Park 
Türkiye’nin en uzun soluklu elektronik müzik buluşması Electronica Festival, 16. yılında merkezine doğayı alarak 13-14 Temmuz’da bu kez Life Park’ta. 

Elektronik müziğin tüm duraklarından en iyi ve en yeni örneklerin toplanmasıyla oluşturulan geniş kapsamlı line-up ile yazın tam ortasında 2 gün boyunca dansa doymaya hazır olun.

Her yıl 2 ayrı şehre uzanan Electronica Festival, bu yıl 13-14 Temmuz İstanbul buluşmasının ardından 12-13 Ağustos’ta Çeşme’de.

 
Dreamland Summer Festival

16 Temmuz - 23 Temmuz 2019 tarihleri arasında Büyük Çaltıcak’ta yapılacak olan festival, konsept olarak Türkiye’de fiyat ve paket sistemiyle tamamen öğrenciler adına düşünülmüş tek festivaldir. 

 

One Love Festival 15-Night

One Love Festival 15, arkasında günlük güneşlik anılar, önünde umut dolu bi' yazla 20 Temmuz gecesi Volkswagen Arena'da devam edecek!

Bu yaz aşk. Bu yaz müzik. Bu yaz umut. Bu yaz birlikte güzel. Bu yaz One Love. 

Bu yaz, özlediğin ya da ilk kez tanışacağın gerçek festival deneyimi geri geliyor. “Sadece Gece” bileti seçeneğiyle gündüz Parkorman’ın ardından; gece, günün ilk ışıklarını karşılamak üzere Volkswagen Arena’da seni bekliyor.


Chill-Out Festival Bodrum

2006 yılından beri Istanbul'un rafine müzik radyosu Lounge FM’in muhteşem dünyasını benzersiz etkinlik atmosferleriyle hayata geçiren Chill-Out Festival, Xuma Village ev sahipliğinde 5. kez Bodrum'a misafir oluyor.

19-20 Temmuz tarihlerinde Xuma Village’ın deniz ve doğayı buluşturan eşsiz atmosferi ve Chill-Out Festival’in yıllar içinde oluşan özel katılımcı kitlesi; titizlikle seçilen sanatçılar, özenli müzikal performanslar, lezzetli yeme içme alternatifleri ve kusursuz hizmet kalitesi ile bir araya geliyor.

 

Xuma Yalikavak 


Trakya Fest

Çeşitliliğin güzelliğine inanarak ‘Tüm Renkleri Buluşturan Festival’ sloganıyla geçtiğimiz iki yılda binlerce müzikseveri onlarca 
sanatçıyla buluşturan Trakya Fest 2019 yılında 18-21 Temmuz tarihleri arasında Mavikum Beach'de sizlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Trakya bölgesinin ilk müzik festivali Trakya Fest 18-19-20-21 Temmuz'da Uzunkum, Mavikum Beach'de


Caz Vapuru

26. İstanbul Caz Festivali, yıldız isimlerden yeni keşiflere 300’ü aşkın yerli ve yabancı sanatçıyı İstanbul’un 27 farklı mekânında ağırlamaya hazırlanıyor.

İstanbul Caz Festivali’nin tartışmasız en sevilen etkinliklerinden Caz Vapuru, festival takipçilerinden gelen yoğun istek üzerine, 9 yıl aradan sonra geri dönüyor. Takipçilerinin merakla beklediği, Boğaz turuyla müziğin buluştuğu ve şehrin etkileyici atmosferinin melodilere karıştığı deniz üstü konserleri izlemek için 14 Temmuz’daki vapur seferini rotanıza ekleyin.


 

Bozcaada Caz Festivali
Yaz planlarını şimdiden yapmak isteyenler için festival bu yıl 19-20-21 Temmuz 2019 tarihlerinde üçüncü kez gerçekleşecek.

Kendine Has ve Volkswagen'in katkılarıyla, 3dots, allaturca ve Pavli Bozcaada iş birliği ile düzenlenen Bozcaada Caz Festivali bu sene yeniden Bozcaada’da müziğe ve sanata dair pek çok şeyle karşılaşılacak bir festival deneyimi yaşatacak.
Geçtiğimiz yıl tüm biletleri tükenen Bozcaada Caz Festivali'nin 2019 biletleri satışta. 
Deniz, doğa ve müziğe ayrılmış bir hafta sonu geçirmek isteyenlerin rotası haline gelen Bozcaada Caz Festivali ruhuyla adayı yeniden sarmaya hazırlanıyor.