Ana Sayfa>> Orası Burası
Okuma Süresi 5dk
Ağustos’ta Gidilebilecek Birbirinden Eğlenceli 5 Festival !
Alper / 17 Haziran
251 0
On binlerce kişiyle birlikte dans etme fikri size çekici geliyorsa, çok da geç olmadan bu festivallere bir göz atın derim.

 

Electronica Festival Çeşme

Türkiye’nin en köklü elektronik müzik festivali Electronica Festival, 12-13 Ağustos tarihlerinde 16. yılında 6. kez ziyaret edeceği Çeşme’de!

Elektronik müziğin tüm duraklarından en iyi örnekleri müzikseverlerle buluşturan Electronica Festival ile Çeşme’nin en güzel denizinin Ege’nin eşsiz doğasına karışacağı unutulmaz iki gün için Fun Beach’te buluşmaya davetlisiniz…
Diynamic Festival Istanbul


Solomun'un sahibi olduğu Hamburg çıkışlı Diynamic Festival, 3 Ağustos'ta tam kadro Istanbul'da.

"Kısa sürede elektronik müzik sahnesinin en prestijli festivallerinden biri olan Diynamic Festival, bu yıl Amsterdam, Münih ve Barcelona'nın ardından yeniden İstanbul’a gelmeye hazırlanıyor. 

Almanya’nın Hamburg şehrinde Solomun ve Adriano Trolio tarafından kurulan Diynamic, ilk olarak 2015 yılında İstanbul’u ziyaret etmişti. 
 

Yüzenada Fest

Doğanın ve müziğin kültür ile harmanlandığı Yüzenada Fest 2 - 4 Ağustos tarihleri arası Yüzenada Tabiat Parkı'nda!

 

"12 sanatçı ve DJ performanslarının yer aldığı, bölgedeki kültürel müziğin dünya müziğiyle temasını yan yana getirerek;sosyal yaşam alanları, oyun parkları, kütüphaneler, engelli çocuklarımızın eğlenebileceği parkurlar, pati dostlarımız için eğlence alanları ise festival alanında festivalcileri karşılayacak sürprizlerle dolu olacaktır."Trakya Müzik Festivali

 

Trakya’nın en büyük müzik festivali 1-2-3-4 Ağustos 2019’da Erikli Sahilinde...

"Her yıl olduğu gibi 2019'da da Deniz, kum, güneş ve sevdiğin grup ve sanatçılar Trakya Müzik Festivali'nde...

Trakya Bölgesinde düzenlediği bir çok başarılı festival ve etkinliğe imza atan EDN Organizasyon ve Aziz Gül Organizasyon  iştirakleri ile Trakya Organizasyon bu yaz da siz müzikseverleri Erikli sahilinde sınırsız eğlenceye davet ediyor. 

  

Zeytinli Rock Festivali


Türk Rock Müziğinin Geçit Töreni Yıla Damgasını Vurmaya Hazırlanıyor!

Umut Kuzey öncülüğünde Milyon Yapım Organizasyon tarafından 6. Kez gerçekleşecek Türk Rock müziğinin geçit töreni Zeytinli Rock Festivali 28 Ağustos – 1 Eylül 2019 tarihleri arasında Edremit Akçay Sahili’nde düzenlenecek.