Ana Sayfa>> İşte Bu
Okuma Süresi 5dk
21 Haziran 2019  Uluslararası Yoga Günü 
All Of / 20 Haziran
249 0
21 Haziran 2019 Uluslararası Yoga Günü İstanbul etkinliklerinde seni neler bekliyor?

2015’ten bu yana her yıl 21 Haziran’da kutlanan Uluslararası Yoga Günü, yoga öğretisini yayma amacıyla ortaya çıkmıştır. Yoga severler içinse ayrı bir anlamı vardır; Tüm dünya ile birlikte yoga yapmanın enerjisini hissetmek!

 Türkiye’nin de dahil olduğu 177 ülkede Uluslararası Yoga Günü, Yoga Federasyonlarının önderliğinde organize edilen etkinliklerle kutlanıyor.

 İlk kez yoga pratiğini deneyimlemek ya da toplu şekilde yoga yapmanın keyfini çıkarmak istersen bu etkinliklerden birine katılabilirsin.

Türkiye Yoga Federasyonu Etkinliği

Türkiye Yoga Federasyonu’nun Kadıköy Belediyesi ile düzenlediği etkinlik Kalamış Parkında olacak. Saat 13.00’ten - 23.00’e kadar sürecek etkinlikte Yoga nedir sorusuna cevap bulacak, pratik yapacak, nefes meditasyonu öğrenecek ve konserlerle eğleneceksin. Etkinlik detayı için tıklayın! 

Cihangir Yoga Uluslararası Yoga Günü Etkinlikleri

 Cihangir Yoga’nın 21 Haziran etkinliği, Sakıp Sabancı Müzesinin terasında Gündoğumu meditasyonu ile başlıyor. Sabah 5.15’ten 5.45’e kadar sürecek meditasyon sonrasında yoga pratiği de yapılacak. Ünlü yoga eğitmeni Çetin Çetintaş’ı konuk eğitmen olarak ağırlayacak Cihangir Yoga’nın tüm stüdyolarında pratikler gün boyu ücretsiz olacak. Detaylı program için tıklayın! 

Akmerkez 

 

Akmerkez Üçgen Teras’ta düzenlenecek Uluslararası Yoga günü etkinlikleri mantra dinletileri, konserler ve çeşitli yoga pratikleri ile geçecek. Program detayı için tıklayın!