Ana Sayfa>> Teknoloji Bilim
Okuma Süresi 5dk
Çıkması Dört Gözle Beklenen Ve Ön Sipariş Edilebileceğimiz 5 Oyun
Cem / 25 Haziran
305 0
Bugün sizlere Konsollar ve bilgisayar için mevcut olan 5 tane ön sipariş edilebilir oyunu tanıtmak istedik. Oyunları daha yakından incelemek isterseniz oyunlar hakkında bilgi veren yazılarımızın altında bulunan fragmanları inceleyebilirsiniz.

Death Stranding

Listemize mükemmel hikaye anlatımlarıyla tanıdığımız Kojima’nın Sony ile yaptığı çalışma olan Death Stranding ile başlayalım. Oyun hakkında hiçbir detaya sahip değiliz ancak Kojima’nın diğer oyunlarından bildiğimiz gibi bu oyunun hikayesi de oyuncuların akıllarına kazınacak ve hiç unutulmayacak bir hikaye!

Oyun bilgisayar, PlayStation4 için 8 Kasım 2019 tarihinde oyuncular için mevcut olucak.                          

 

Call of Duty: Modern Warfare

Listemize Call of Duty serisinin en iyi serilerinden biri olan Modern Warfare’in  devam oyununu Call of Duty: Modern Warfare ile devam ediceğiz. Oyunumuz Activision’ın FPS (First Person  Shooter) türü bir oyunudur.

Eski oyunlarından da bilindiği gibi Modern Warfare serisi zengin bir hikaye moduna sahip olduğundan dolayı bu oyunundan da bir hikaye modu ayrıca hikaye  modunun dışında oyunda çok oyunculu modunda mevcut olması bekleniyor.

Oyun bilgisayar, PlayStation4, X-Box ONE  S için 25 Ekim 2019 tarihinde oyuncular için mevcut olucak.

 

Watchdogs : Legion

Sıradaki isim diğer iki oyunu ile ün yapmış olan Watchdogs : Legion. Watchdogs serisinin yapımcısı Ubisoft Entertainment ilk oyundan itibaren yükselişe geçmişti ve bizi anında Watchdogs 2 ile buluşturmuştu. Watchdogs 2 de aynı şekilde herkesin ilgisini çekti ve yapımcılar anında serinin yeni oyunu olucak Watchdogs : Legion u duyurdular. Bu oyun serisi FPS (First Person Shooter) türde bir seridir.

Oyunda siz bir hacker grubunun içindesiniz ve insanların elektronik aletlerini hackleyerek kendi çıkarınız için onları kullanıyorsunuz. Bu gerek atm gerek insanların drone’ ları olsun oyunda hackleyerek eğlenebileceğiniz bir sürü elektronik alet mevcut. Hikaye modunun yanında yan etkinliklerde bulunacak bu oyun bilgisayar, PlayStation4, X-Box ONE  S için 31 Aralık 2020 tarihinde oyuncular için mevcut olucak

Oyun bilgisayar, PlayStation4, X-Box ONE  S için 31 Aralık 2020 tarihinde oyuncular için mevcut olucak.

 

Borderlands 3

Listemizin devamında Borderlands 3 var. Bu oyun serisinin yaratıcıları olan 2K GAMES serinin devam oyunu olan Borderlands 3 oyununu  çıkarmaya karar verdi. Borderlands oyun serisi toplam 4 oyundan oluşmakta ve bütün oyunlar FPS (First Person Shooter)  türünde oyunlardır.

Borderlands serisinin ara oyunu Borderlands: The Pre Sequel dışında bütün oyunları bir hikaye üzerinden bağlı bir şekilde ilerledi ve Borderlands 3’ ün de aynı şekilde Borderlands 2’nin hikayesini devam ettireceğini düşünüyoruz. Oyunu arkadaşlarınızla 4 kişilik bir ekip kurarak oynayabilirsiniz ve hep birlikte bu oyun serisinin mükemmel hikayesini tecrübe edebilirsiniz.

Oyun bilgisayar, PlayStation4, X-Box ONE  S için 13 Eylül 2019 tarihinde oyuncular için mevcut olucak.

 

Cyberpunk 2077

Listemizi 2 yıldır beklediğimiz Cyberpunk 2077 ile bitirmek istiyoruz. CD Projekt SA in mükemmel bir şekilde tasarladığı  bu oyun FPS (First Person Shooter) türünde bir oyundur.

Daha önce de Witcher oyunları gibi başarılı oyunlarından tanıdığımız CD Projekt, Bu oyununda eski zamanları baz almaktan vazgeçerek bizleri geleceğe 2077’ye götürüyor. Trailer ve oyun içi görüntülerinden anladığımız kadarıyla oyun bilgisayarlarımızı  çok zorlayacak gibi görünüyor çünkü grafik kalitesi şu ana kadar hiç görülmemiş bir seviyeye taşınmış.

Oyun bilgisayar, PlayStation4, X-Box ONE  S için 16 Nisan 2020 tarihinde oyuncular için mevcut olucak.