Ana Sayfa>> Neler Oluyor ?
Okuma Süresi 5dk
Jacquemus 10. yıl şovu: La Coup De Soleil
Yaşar Can / 16 July
172 0
Moda camiasında ismi fazlaca duyulmuş ve eşsiz tasarımlarıyla dikkat çeken Jacquemus, Moda dünyasında bulunuşunun 10. yılı olması sebebiyle hazırladığı "Le Coup De Soleil"  adlı koleksiyonunu Fransa'nın Provence bölgesindeki Valensole lavanta bahçeleri içine kurduğu pembe podyumda sundu. Simon Porte Jacquemus yıldönümü şovu için çok sayıda şeye de imza attı.

Tam 500 metre uzunluğundaki pembe halı Fransa’nın göz alıcı bir tarlasına serildi. Bu muhteşem görüntü herkesi büyüledi. Türkçe anlamı ‘’Güneş Yanığı’’ olan bu koleksiyonda mevsim nedeniyle yaz güneşi moda severlere kendini sundu. Güneşe maruz kalanların imdadına ise Jacquemus’ın yağtırdığı davetiye koştu. Gösterinin büyüsüne yakışır bir şekilde davetiye seyahat boy bir güneş kremi tüpüydü.

 

 

Valensole'un ikonik lavanta tarlalarında gerçekleşen defilede genç tasarımcı Simon Porte Jacquemus, 2020 İlkbahar-Yaz kadın ve erkek koleksiyonlarını bir arada tanıttı.

Emily Ratajkowski, Bruna Maquezine , Xenia Adonts ve birkaç Fransız ünlü ve VIP konuklar, Jacquemus'un başarılarını kutlamak için pembe piste akın etti.

 

 

Simon Porte Jacquemus koleksiyonunda pembe, sarı, yeşil,turuncu,mavi renk pastel tonlar ve göz alıcı çiçek baskıları kullanmayı tercih etti.

Mini şortlar ve midi etekler gibi kadınsı detaylara yer verdi.

Jacquemus ayrıca yüksek belli turuncu kargo pantolonu ve pembe, derin v maksi bir üst ile büyük bir hasır çantayı kombinleyerek tüm dikkatleri üzerine çekti.

Erkek koleksiyonun da ise büyük beden dış giyim, bol pantolon, baskılı baba gömlekleri ve çiçek tasarımlı takım elbise modelleri görünüyordu.

 

 

İnstagram postunda bu şovu annesine adadığını belirtti ve teşekkürlerini sundu.

''Sizinle 10 yıl aşk, 10 yıl şiir, 10 yıl bağımsızlık, 10 yıl aile, 10 yıl inanç, 10 yıl paylaşma, 10 yıl özgürlük, 10 yıl gülümseme. Teşekkür ederim."

Merak edenler için La Coup De Soleil'in öne çıkan fotoğraflarını yazının devamında görebilirsiniz.