Ana Sayfa>> Orası Burası
Okuma Süresi 5dk
Yaza Güzel Bir Kapanış Yapmanız İçin Birbirinden Güzel Plaj Partileri!
Alper / 19 August
248 0
Adım adım yaz mevsiminin sonuna doğru yaklaşıyoruz. Biz de hep beraber yazı güzel uğurlamak istedik ve bu deniz, kum ve güneş partilerini sizin için derledik.

1- Mask Beach Etkinlikleri

En iyi performanslarıyla ve birbirinden güzel şarkılarıyla Melike Şahin, İzel, Feridun Düzağaç ve Mehmet Erdem 21 Ağustos'tan 24 Ağustos'a kadar ard arda farklı günlerle Mask Beach'te sizlerle!

Çelik / 29 Ağustos 2019

''Ateşteyim'' , ''Nazına Ölüyorum'' ve ''Hercai'' gibi eskimeyen şarkılarıyla adını piyasaya altın harflerle yazdıran Çelik, 29 Ağustos günü Mask Beach'te en sevilen şarkılarıyla sizlerle!

Manuş Baba / 30 Ağustos 2019

''Haberin Var Mı'' , ''Eteği Belinde'' gibi alışılmışın dışında şarkılarıyla adını duyuran Manuş Baba 30 Ağustos günü Mask Beach'te eşsiz performansıyla sizlerle!

Emre Altuğ / 6 Eylül 2019

Çok bilindik ve eskidikçe güzelleşen şarkılarıyla ve pop kültürünün tam anlamıyla  hakkını veren Emre Altuğ 6 Eylül günü Mask Beach'te sizlerle!

Rubato / 18 Eylül 2019

Şimdiye kadar sayısız önemli sanatçının albümlerinde ve konserlerinde enstrümanları ile yer alan ve lakapleri ''tek kişi gibi çalan 4 adam'' olan Rubato grubu, 18 Eylül günü Mask Beach sahnesinde!

Ceylan Ertem / 26.10.2019

Herkesin özgün ve özgür bir kadın olarak tanıdığı, sesiyle adeta büyüleyen Ceylan Ertem en güzel şarkılarıyla 26 Ekim günü Mask Beach sahnesinde!

 

2- Milyon Beach Fest Erdemli
 

Yıl boyunca Türkiye'nin dört bir yanında gerçekleştirdiği birçok büyük festivalde yüz binlerce genci rock ve alternatif müziğin yıldızlarıyla buluşturan Milyon Yapım, Milyon Beach Erdemli' de, müzik ve eğlence tutkunlarına gerçek bir festival deneyimi sunmaya hazırlanıyor.
 

Mor ve Ötesi, Emre Aydın, Gripin, Melek Mosso, Sagopa Kajmer, Ayben ve Zakkum gibi birçok sanatçı seninle buluşmak için sabırsızlanıyor. Milyon Beach Fest, 12-15 Eylül tarihleri arasında Milyon Beach Erdemli'de!

 

3- Sugar Beach Club Fethiye
 

Fethiye'nin cam gibi ve serin sularına kendinizi bırakırken Mehmet Erdem'i canlı dinleme fırsatı! Mehmet Erdem 5 Eylül günü Sugar Beach Club sahnesinde!

 

4- Before Sunset Beach Etkinlikleri
 

Valeron Music ve Derun Music performanslarıyla Before Sunset Beach'te müziğe ve eğlenceye doyacaksınız. Before Sunset Beach'in muhteşem ambiyansı ve Veleron Music ile Derun Music'in inanılmaz performansı 22 Ağustos'ta!

Closing Sessions / 1 Eylül 2019

Before Sunset Beach'in muhteşem ambiyansı ile Ege'de huzuru koklayarak yaza veda etmek istemez misiniz? Before Sunset Beach'in sezon kapanış partisine davetlisiniz!

 

5- Alaçatı Beach Resort / 24-25 Ağustos
 Türkiye'nin en genç caz festivali “SunJazz”, 24-25 Ağustos'ta Alaçatı Çeşme'de başlıyor.

“SunJazz”, cazın en belirgin özelliklerinden biri olan “doğaçlamayı” içeren her tür müziğe kucak açıyor. Festivalin ilk yılında Erkan Oğur ve dostlarının 30 yıldır yaşattığı muhteşem grup “Telvin”, ünü dünyaya yayılan şahane ekip “İlhan Erşahin's İstanbul Sessions”, Elif Çağlar ve Çağrı Sertel gibi caz sahnemizin yıldızlarından soul ve r&b’nin en güzel hali “FOURinthePOCKET”, Şenova Ülker’li Önder Focan’lı nefis “Bebop Project,” şahane sesini nerede duysak bayıldığımız “Sibel Köse”, medarı iftiharımız gitaristimiz Bilal Karaman’dan neşeli danslı “Gypsy Swing", Alp Ersönmez’den dans kokulu caz "Cereyanlı" ve caz dünyamızın yeni kazanımlarından pek güzel ses “Su İdil” sahne alıyor.

Ancak festivalin asıl sürprizi, çeşitli grupların sahnesine konuk olacak olan ünlü Fransız trompetçi Erik Truffaz…Eğer deniz kıyısında güzel müzik fikrini sevdiyseniz, sizi de SunJazz'e bekliyoruz.

 

6- Sole Mare Beach Club
 


 

Merve Özbey'in muhteşem sesiyle kendinizi Ege'nin serin sularına bırakabileceğiniz bir etkinlik! Bazen eğlendiren bazen de hüzünlendiren ama hiçbir zaman dinlemekten bıkmadığımız güzel sesli kadın Merve Özbey 24 Ağustos'ta Sole Mare Beach Club'ta!

Jazz müziği, popüler müziğe muazzam bir şekilde harmanlayan ve sahnede enerjileriyle sizi huzura kavuşturacak Tolga Bilgin ve Grup Freeshot'un doyamayacağınız performansı 25 Ağustos günü Sole Mare Beach sahnesinde!

 

7- Tren Beach Club Ayayorgi 
 

İdo Tatlıses / 21 Ağustos 2019

Dikkat çekici danslarıyla ve çıkardığı her parça hit haline dönüşen İdo Tatlıses 21 Ağustos'ta Tren Beach sahnesinde!
 

8-Tren Beach Club Yalıkavak
 


 

Rap müziğinin sevilen isimkerinden olan Bollebof ve Young Ellens, Dj Kaan Deniz ile bir araya geliyor! Bu muhteşem 3'lünün sahnedeki enerjileri ve performanslarının yanı sıra, Bodrum'un serin sularında huzuru tam anlamıyla bulacaksınız! Dj Kaan Deniz&Bollebof ve Young Elllens 21 Ağustos günü Tren Beach Club Yalıkavak'ta!

Erdem Kınay&Merve Özbey / 24 Ağustos 2019

Beraber çıkardıkları '''Helal Ettim'' parçasıyla hala dillerden düşmeyen Erdem Kınay ve Merve Özbey ikilisi 24 Ağustos'ta Bodrum Tren Beach Club Yalıkavak'ta!

 

9- Zeytinli Dalyan Sahili
 

Zeytinli Rock Fest / 29 Ağustos 2019-1 Eylül 2019

Türk Rock Müziğinin Geçit Töreni Yıla Damgasını Vurmaya Hazırlanıyor!

Umut Kuzey öncülüğünde Milyon Yapım Organizasyon tarafından 6. Kez gerçekleşecek Türk Rock müziğinin geçit töreni Zeytinli Rock Festivali 28 Ağustos – 1 Eylül 2019 tarihleri arasında Edremit Akçay Sahili’ nde düzenlenecek. 

Her yıl büyüyerek ve güçlenerek Türkiye’ nin gelmiş geçmiş en büyük festivali olma unvanını kazanan Zeytinli Rock Festivali, ülkenin dört bir yanında yapılan yeni festivallere ilham kaynağı olurken bir yandan da ülkemizdeki kamplı festival kültürünün yerleşmesi ve gelişmesini de sağlayarak katılımcılara "Gerçek Festival Deneyimi' ni" sunuyor.  

MFÖ, Pamela, Aydilge, Ceza, Hey! Douglas, Duman gibi birçok ünlü isim 29 Ağustos-1 Eylül arası Zeytinli Dalyan Sahili'nde seni bekliyor!