Ana Sayfa>> Kültür Sanat
Okuma Süresi 5dk
Dünyanın ilk mobil uygulama fuarı Mobilefest'e sizde davetlisiniz.
Alper / 19 November
98 0
Mobil dünyasının en son gelişmeleri Mobilefest 2019'da canlanıyor. Biz de dünyanın ilk mobil uygulama fuarı Mobilefest'teyiz!

Dijital çağın getirdiği yenilikler ve değişimlerle birlikte hayatımıza giren mobil uygulama endeksli teknolojileri ne kadar takip edebiliyoruz. Uygulamaların geliştirmeleri ve güncellemeleri hayatımızı kolaylaştırmaya devam ederken, gündemde kalan mobil geliştirmeler ve yenilikler merak uyandırıyor. Meraklarınızı bilgiyle ve teknoloji ile buluşturacak dünyanın her yerinden çeşitli marka ve mobil uygulama ekosistemini ağarlayacak olan Mobilefest 21 Kasım'da Yenikapı Avrasya Gösteri Merkezi'nde başlıyor. Mobile uygulamalar başta olmak üzere, servis, hizmet ve altyapı sağlayıcıları, uygulama marketleri, Iot, mobil cihazlar ve dijital servisleri bir araya getirecek olan festivalde sizlerde yerlerinizi alarak ve lansman, yarışma, çekiliş, summit, workshop ve pek çok özel içerik ile 15 binden fazla B2B ve B2C ziyaretcisini ağarlayarak 300’den fazla yerli ve yabancı markanın Mobil uygulama start-up’larına katılıp sizleri bekleyen 10 muhteşem etkinliğe katılım sağlayarak sorularınıza cevap bulabilirsiniz. 


İşte Mobilefest'te Sizi Bekleyen 10 Muhteşem Etkinlik
1. MMA Innovate Summit
2. Mobil Uygulama Alanında Lansmanlar
3. Mobil Uygulama Son Sürüm Tanıtımları
4. Black Friday Kampanyaları ve Çekilişler
5. AppAwards Mobil Uygulama Ödül Töreni
6. Mobil Uygulama Start-Up Ödülleri
7. Mobil Oyun Turnuvaları
8. Mobil E-Spor Aktiviteleri
9. 5G Paneli
10. Fenomen Buluşmaları


Ayrıca Omuz'un kazandıran sosyal medya platformu ve işleyişiyle ilgili etkinliklere'de katılmak bilgi sahibi olmak ve sorularınıza cevap bularak kazanmak  isterseniz sizleri stand'ımızda görmek isteriz.