5338 0
Yetişkin bir erkeğin mutlaka en az bir kez karşılaştığı 10 kız tipi
Şimdiye kadar karşılaşmadığınız varsa listenizde bir tik eksik demektir
MAKYAJSIZMIŞ GİBİ GÖRÜNMEK İÇİN NASIL MAKYAJ YAPMALI?
Bu başlık, çoğu erkeğe ve bazı kadınlara oldukça tuhaf gelmiş olabilir. Ama cildindeki kusurları kapatıp, yine de doğal gözükmek isteyenler için oldukça normal bir ifade. Eğer siz de Instagram’daki makyaj videolarından ürküyor, üst üste sürülen onlarca madde arasında sıkışmış gibi hissediyorsanız; belki aşağıdaki öneriler işinize yarayabilir.
1254 0
AYNALARDA YANKILANAN O SORU: “BU LANET OLASICA FONDÖTEN NEDEN İYİ DURMUYOR”
“İnsanın başka dertleri olmasın, derdiniz bu mu” diyor olabilirsiniz. Ama fondöten kullananlar bilirler; en iyi markalara paralar saçılır, binbir çeşit fırçalar denenir ama o fondöten, bir türlü iyi durmaz! Sivilceleri kapatıp, çizgileri saklayacağı yerde; onları daha da belirginleştirir. Kısacası şaka gibidir. Biz de internetin altını üstüne getirdik, konuyla ilgili yazılmış araştırmaları inceledik ve Makeup and Beauty editörlerinin önerilerini sizler için derledik.
1348 0
PERUK SEVDALISI ÜNLÜLER
Günümüzde peruk, sadece saçları seyrekleşenlerin ya da cılızlaşanların kullandığı bir aksesuar değil. Kylie Jenner ve Zendaya gibi saç zengini ünlüler de değişiklik olması adına bol bol peruk kullananlardan. Sadece onlar mı?
1087 0
ŞAMANİZMDEN GELEN BİR GELENEK: KURŞUN DÖKME
​​​​​​​“Kem gözler kör olsun inşallah”, “Üzerinde nazar var”, “Çok ağırlık birikmiş”… Eğer hayatınızda hiç kurşun döktürdüyseniz, bu cümleler size tanıdık gelecektir. Üzerinize çarşaflar serilmiş, tepenizde (%99) bir kadın, anlamadığınız birtakım şeyler mırıldanmış, kurşunlar havada raksetmiş ve sizi de belki bir parça ürkütmüştü; öyle değil mi? Belki de hiç böyle bir deneyim yaşamadınız, yaşayanı da yanınıza yaklaştırmadınız. Öyle ya da böyle; kurşun dökme, kültürümüzde hala önemli bir yere sahip.
8411 0
YEDİĞİ BİTKİ YÜZÜNDEN ZEHİRLENEN ZAVALLI VLOGGE
Herkes YouTube’da ünlü olmak ister, kimi dener, bazısı olur, biri de zehirlenir. Zhang isimli vlogger, maalesef son kategoriye girenlerden.
975 0
SELENA GOMEZ'İN NEDEN DÜNYA TURNESİNİ İPTAL ETTİRDİĞİ ORTAYA ÇIKTI!
Gomez, Lupus hastalığından muzdarip olduğunu açıkladı. Ve bir açıklama daha yaptı...
948 0
GELMİŞ GEÇMİŞ EN BAŞARILI KADIN TENİSÇİLER
Sharapova, Williams, Kvitova ve niceleri... Kadın tenisçilerin başarılarla dolu dünyasına hoş geldin.
6912 0
LADY GAGA'YI HASTANELERE DÜŞÜREN 'FİBROMİYALJİ' NEDİR?
Lady Gaga, hastaneye yatmasına neden olan fibromiyalji hastalığı yüzünden; Brezilya'daki Rock festivalinde çıkacağı konserini iptal etti. Peki nedir bu son yılların yeni gözdesi, fibromiyalji?
1331 0
EYVAH, BU DA NEREDEN ÇIKTI: DALGALI KAŞ MODASI
Tam beş parmaklık kaşlara alışmıştık ki, karşımıza bir de "squiggle" olarak adlandırılan; kıvrımlı, abidik gubidik tuhaf bir kaş modası çıktı!
1158 0
MENDİLLERİ DEPOLAYIN: YERLİ DİZİLERDEN AĞLATAN SAHNELER
Kuzey Güney'den Aşk-ı Memnu'ya, İkinci Bahar'dan Behzat Ç'ye; ah ah, bu gözler neler gördü, nelere ağladı...
1024 0