182 0
Sesin Geldiği Yer Sonar İstanbul
Müziğin sesi ruhunuza işlediğinde bunu bir dans ile süslemek istiyorsanız sizin için en doğru yer “Sonar İstanbul”.
705 0
Novak Djokovic Kimdir?
Bugün Novak Djokovic’in, yani geçtiğimiz günlerde Wimbeldon adlı tenis turnuvasını kazanmış olan kişi ve 2019 yılının ATP puan birincisinin hayat hikayesini sizlere hazırladık.
Hideo Kojima Kimdir?
Bugün üstün başarıları ile oyun sektöründe adını Dünya’daki birçoğu oyuncuya duyurmuş olan Hideo Kojima’nın hayat hikayesini sizlerle paylaşacağız.
1301 0
Jack Ma Kimdir?
Bugün Alibaba Group’un yani Alibaba ve Aliexpress gibi Dünya’ya E-ticareti yayan firmanın sahibi işadamı ve hayırsever, Jack Ma’nın hayat hikayesini sizlerle paylaşacağız.
431 0
Jeff Bezos Kimdir?
Bugün Amazon adlı Dünya çapında E-ticaret yapmayı sağlayan sitelerden birinin kurucusu olan Jeff Bezos’un hayat öyküsünü sizlerle paylaşacağız.
420 0
Larry Page Kimdir?
Bugün Dünya’da en fazla kullanılan arama motorlarından Google’in kurucularından Larry Page’in hayat hikayesiniz sizler ile paylaşıcağız.
649 0
Pelerinsiz Kahraman Ali Öğretmen
Yaptığı küçük sürprizlerle öğrencilerinin pelerinsiz kahramanı: Ali Öğretmen
607 0
21 Haziran 2019  Uluslararası Yoga Günü 
21 Haziran 2019 Uluslararası Yoga Günü İstanbul etkinliklerinde seni neler bekliyor?
420 0
KEDİNİZ SİZE NE ANLATMAYA ÇALIŞIYOR?
Evlerimizin “gerçek sahibi” kediler adeta başımızın tacı, evladımız gibi! Ancak onları anlamaya çalışmak her şeyden daha zor olabiliyor. Çoğu zaman “Dili olsa da konuşsa!” dediğimiz, garip hareketlerle bize dertlerini anlatmaya çalışan kedilerin aslında kendilerine özgü bir iletişim dilleri var.
1153 0
BİR GÜZEL İNSAN: “KİM MİLYONER OLMAK İSTER” İLE GENİŞ KİTLELERİN TANIDIĞI, HAYVANSEVER GÖKÇER KORKMAZ
Bugüne kadar “Kim Milyoner Olmak İster” yarışmasında birçok farklı karakterle tanıştık. Kendinden beklenmeyen cevapları veren kültürlü nineler, iyi okullarda okuyup ilk soruda elenenler, tuhaf tavırlarıyla dikkat çekenler… Ama hiçbiri O’nun kadar kalplere işlemedi. Karşınızda, kalbi baştan sonra pırlantayla kaplı olan %200 hayvansever insan; Gökçer Korkmaz.
1105 0
SEN HALA SPORU ERTELE: HASTANEDEN SPOR SALONUNA MUHTEŞEM DÖNÜŞ
Hayat kısa, bahane listesi uzun. Kimimiz spora başlamak, kendine daha iyi bakmak için yeni yılı bekliyor; kimimiz ise yeni yaşını.
941 0