507 0
14 Mart Tıp Bayramı Nasıl Ortaya Çıkmıştır
14 Mart tıp bayramının nasıl ortaya çıktığına bir göz atalım.
Karantina Nedir?
Gündemi saran ve ciddi ölümlere yol açan Corona virüsü için alınan tedbirler ve çinin tamamınında uygulanan karantina, karantina nedir? sorusunu doğuruyor.
175 0
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Nerden Çıkmıştır
Dünya emekçi kadınlar günü ya da bilinen adıyla 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nasıl ve den ortaya çıkıştır? Kadınlara eşit hakların tanınması adına yapılmış olan bir grevi konu almaktadır. İşte bu yazımızda bunlar nasıl oldu bundan bahsedelim.
135 0
Mart Ayı Netflix Programı
Mart ayı Netflix için yepyeni yapımları da beraberinde getiriyor. Netflix, Mart ayında çok izlenen birçok filmi kütüphanesine dahil edecek.
508 0
Dünyanın Yedi Harikasına Ne Oldu
Çoğu kişinin daha önce duymuş olmasına rağmen tamamını bilmediğimiz dünyanın yedi harikaları hakkında her şey
151 0
Unutulmaz Kadir İnanır Filmleri
Unutulmaz Kadir İnanır Filmleri
224 0
Dünyanın en renkli karnavalı Venedikte başlıyor!
Her şubat ayı düzenlenen ve dev bir maskeli baloya kucak açan ve Paskalya'ya hazırlık niteliğinde olan Venedik karnavalı bu yıl şubat ayının 8’inde başlıyor ve 24 Şubat tarihine kadar hız kesmeksizin devam ediyor.
183 0
Corona virüsü nedir ve tehlikeleri nelerdir?
Çin’de 213 kişinin ölümüne sebep olan Corona virüsü ve tehlikeleri.
210 0
Şubat ayında Netflix dolu dolu geliyor!
Dünya çapında büyük izleyici kitlesi ile çevrimiçi film ve dizi yayın platformu Netflix 2020 Şubat ayı itibariyle kütüphanesine ekleyeceği yeni film ve dizileri açıkladı işte izleyicinin beğenisine sunulacak o liste.
188 0
Karlar içinde huzur dolu yolculuk: Doğu Ekspresi
Hiç şüphesiz, artık herkesçe bilinen bir şey ki Doğu Ekspresi ile Doğu’ya doğru yola çıkmak, mükemmel bir haftasonu kaçamağı. Doğu Ekspresi ile ilgili yazımızı keyifli okumalar :)
147 0
Ocak ayında Netflix'te neler var?
Netflix 2020 Ocak ayı program akışını yayınladı.
177 0
2019'un en iyi fotoğrafları
9 ay süren AGORA Awards 2019 yarışmasının en iyi 33 fotoğrafı seçildi.
180 0
Dünyanın ilk mobil uygulama fuarı Mobilefest'e sizde davetlisiniz.
Mobil dünyasının en son gelişmeleri Mobilefest 2019'da canlanıyor. Biz de dünyanın ilk mobil uygulama fuarı Mobilefest'teyiz!
239 0
Kasım ayında Netflix neler var?
Kış mevsiminin ayak seslerini sağlam bir şekilde duyurmaya başladığı Kasım ayında, Netflix'e eklenecek olan yeni yapımlara bi' göz atalım.
258 0
Ekim ayında gidilecek etkinlikler
Ekim ayının en önde gelen, kaçırılmaması gereken etkinlikleri...
265 0
Taş Devri Yetişkinler İçin Geri Dönüyor!
Orijinal adı “The Flintstones” olan bizimse Taş Devri adıyla bildiğimiz Amerikan yapımı çizgi dizi, Beti’den Vilma’ya, Fred’den Barnie’ye ve tabi Çakıl’a tüm karakterleriyle bu sefer yetişkinler için geri dönüyor!
325 0
Quentin Tarantino'nun Birbirinden Güzel Filmleri
Son zamanların en çok beklenen filmi “Once Open A Time In Hollywood” gündemde yerini korurken Quentin Tarantino'nun filmlerine bir göz atalım dedik. Umarız bu listedeki filmlerin hepsini izlemişsinizdir.
497 0
Netflix’in Kaçırılmaması Gereken Yetişkin Animasyonları
The Simpsons ile başlayan ve günümüzde Rick and Morty ile arşa çıkan "yetişkinlere yönelik çizgi film" ekolünün Netflix'teki en iyi örneklerini sizin için listeledik.
429 0
Harry Potter ve Melez Prens Filmi Hakkında Az Bilinen Gerçekler!
Harry Potter ve Melez Prens hepimizin heyecanla izlediği filmlerdendir. Peki 14 yıl önce bugün uyarlandığı kitabın ilk baskısını yaptığını biliyor muydunuz? Bakalım Harry Potter ve Melez Prens hakkında başka bilmediğiniz neler varmış!
914 0