4 0
KISA BOYLU ERKEKLER UZUN BOYLU OLANLARA GÖRE DAHA SİNİRLİ-YMİŞ…
Yapılan bir araştırmaya göre kısa boylu erkeklerin uzun boylu olan erkeklere oranla daha sinirli oldukları ortaya çıktı. Araştırma aynı zamanda kısa boylu erkeklerin, şiddete ve suça daha meyilli olduklarını da söylüyor.
10 0
“ORNİTORENKLERİN ATASI” DİYEBİLECEĞİMİZ BİR CANLI FOSİLİ BULUNDU
Dünya üzerinde milyonlarca canlı türü yaşıyor. Nesli tükenen canlıların haberlerini duymaya alışkınız; ancak bu sefer yeni bir türünün bulunduğu haberini vermekten mutluluk duyuyoruz.
SINAV ÖNCESİ YAŞANILAN 7 İÇ KARARTICI DURUM
Çalışmaya oturmak, iki dakikalığına Facebook’a bakmak, ders kitabına geri dönmek, çay demlemeye giymek, hazır giymişken bir de sandviç hazırlamak…
657 0
İNSANIN ÖMRÜNDEN ÖMÜR ALAN 7 ZEHİRLİ İNSAN TİPİ
Onlar her yerde. Okulda, sokakta, işte, hatta evde. Bazen kan bağıyla bağlıyız onlara, bazen de anılarla...
664 0
90’LARDA YAYINLANMIŞ 10 EFSANE ÇİZGİ FİLM
90’larda çocuk olanlar hatırlar. Sabahın köründe kalkıp, çizgi filmlerimizi bekler; bitene kadar gözümüzü bile kırpmazdık. Eğer siz de o kuşağın birer mensubuysanız, aşağıdaki liste ile keyifli bir nostalji turu yaşamaya hazır olun.
1484 0
SIRP SANATÇININ İNSANI ŞAŞI YAPAN 3D ÇİZİMLERİ
Sırp sanatçı Nikola Culjic de 3D’ye gönül vermiş sanatçılardan biri. 31 yaşındaki Culjic, kendi kendini yetiştirmiş. Üstelik sadece 4 yıldır bu işi yapıyormuş!
563 0
YURTDIŞINDA İYİ KAZANAN AMA TÜRKİYE’DE İSİMDEN KAYBEDEN 22 MARKA
Marka ismi, kimi durumlarda ürünün geleceği için belirleyici olabilir. Kimi durumlarda bu belirleyicilik, ‘Bu pazarda asla var olamamaya’ kadar gidebilir.
369 0
EGE’DEN “OH BE, DÜNYA VARMIŞ” DEDİRTEN 10 SAKİN KÖY
Şehirden bunaldınız mı? Acilen Ege’de bir sahil kasabasına yerleşip, domates biber ekesiniz mi var? O zaman gelene kadar, kısa bir tatile ne dersiniz? Karşınızda, Ege’den huzur dolu 10 köy.
937 0