468 0
Omuz’da Çekiliş Var!
Türkiye’nin kazandıran sosyal medya platformu Omuz’un sizler için düzenlediği Çekiliş Serisi’ne hoş geldiniz. Çekiliş Serisiyle ilgili detayları öğrenmek için buyrun yazımıza.
234 0
Fragman ve Reklam İzle Kazan!
Merak ettiğin sinema filmlerinin fragmanlarını izleyerek ya da reklam filmi izleyerek ödül kazanmaya ne dersin? Sosyal medyadan ödül kazanmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı!
MUZ Şampiyonları Belli Oldu!
MUZ şampiyonları burada.
507 0
Satın Al Kazan Nedir?
Satın al Kazan görev tipini inceleyelim...
309 0
MUZ Şampiyonu
MUZ Şampiyonu, oyun gibi bir sosyal medya platformu olan Omuz’un en yeni görev tipidir. En hoşuna giden karikatürü Omuz halkı ile #favorim etiketili ile profilinde paylaşıp 2500 MUZ kazanabilirsin.
528 0
Omuz Görevler Nedir ve Nasıl Yapılır?
Bu yazımızda Omuz'da görevler nedir, nasıl yapılır ve görev tiplerinden Masa Başındakileri anlatacağız. Keyifli okumalar. :)
1485 0
Omuz'da Ödüller
Omuz’da bir sürü görev yaptın ve yaptığın görevler sonucunda bir sürü MUZ biriktirdin. Peki bu MUZ’larını nasıl harcarsın? İşte burada Omuz Ödüller devreye giriyor...
867 0
Omuz’da Etkinlik ve Muzlu
Omuz nedir, nasıl kullanılır yazı dizimizde şimdi de Omuz'da Etkinlikler ve Omuz.com.tr içerisinde aktif bir akışa sahip bir blog olan blog kısmımız Muzlu'yu anlatacağız. Keyifli okumalar.
1210 0
Omuz ''Profilin ve Hesap Ayarların'' Nedir?
Bu yazımızda Omuz'da profil ve hesap ayarları nasıl kullanılır onu göreceğiz. Keyifli Okumalar. :)
708 0