231 0
77. Altın Küre Ödülleri Sahiplerini Buldu
77. Altın Küre Ödülleri dün gece sahiplerini buldu. Netflix yapımları eli boş dönerken gecenin kazananları Once Upon a Time… in Hollywood, 1917 ve Joker gibi yapımlar oldu.
2968 0
2020'de İzlenmesi Gereken 20 Film
2020'nin merakla beklenen 20 filmini sizler için derledik. Keyifli okumalar.
Avrupa'da Kışı Değerlendirebileceğiniz En iyi Şehirler
Avrupa'da Kışın Tatil Yapabileceğiniz Şehirleri Sizler İçin Derledik. Hadi Gelin Beraber Bir Göz Atalım.
177 0
Joker filmi sonrası izlenebilecek en iyi 3 Joker animasyon filmi
Aynı anda hem festival ödüllerini hem de gişeyi adeta parçalayarak gündemimize giren ve müthiş bir sükse yaratan Joker filmi nihayet vizyona girdi. Filmi izledikten sonra, Joker’in deliliği konusunda daha fazla materyale ihtiyaç duyanlar için DC Comics’in suç prensi palyaçosu hakkındaki en iyi 3 animasyon filmini sizler için derledik. Keyifli okumalar.      
613 0
Ekim ayında vizyona girecek kaçırılmaması gereken 5 film
Ödül avcısı filmlerin birer birer vizyona girdiği Ekim ayına dair kaçırılmaması gereken 5 filmi sizler için derledik. MUZ toplamak için listedeki bir çok filmin hem görevine Görevler sekmesinden, seans bilgilerine ve yakınındaki sinema salonlarına da Etkinlikler sekmesinden ulaşabilirsiniz. :) #omuzomuza
217 0
Filmekimi 2019 ve bu senenin en dikkat çeken festival filmleri
sonbaharın habercisi olan ve sinemaseverlere sene içinde vizyona girecek filmleri on gün içinde önceden izleme imkanı sunun festival, iksv tarafından bu sene 4-13 ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
209 0
Ekim Ayının En Eğlenceli Etkinliği: İstanbul Komedi Festivali
13 Ekim – 03 Kasım 2019 tarihleri arasında "İstanbul Komedi Festivali" bu yıl da seyircileri kahkahalara boğmaya geliyor!
196 0
Yeni Joker'i Görmeden Önce Kimler Karakteri Canlandırdı Hatırlayalım!
Batman’in bir numaralı düşmanı olan Joker, tüm zamanların en sevilen kötü karakterlerinden birisi. Ekim ayında sinemaya girecek Joker filmi hikayeyi bir de Joker’in gözünden göreceğiz. Joker’in tarihine göz atalım istedik ve karakteri canlandırmış tüm oyuncuları sizler için derledik.
415 0
Türkiye’nin Çok Az Bilinen 5 Koyu
Yaz aylarında sakin ve doğayla iç içe bir tatil geçirmek isteyenlerin rotasına kesinlikle eklemesi gereken birbirinden güzel koyları sizin için listeledik.
354 0