194 0
14 Şubat'ta gidebileceğiniz etkinlikler
14 Şubat'ta sevgilinizle müthiş bir gece geçirmek için gidebileceğiniz bir kaç güzel etkinliği sizler için derledik...
77. Altın Küre Ödülleri Sahiplerini Buldu
77. Altın Küre Ödülleri dün gece sahiplerini buldu. Netflix yapımları eli boş dönerken gecenin kazananları Once Upon a Time… in Hollywood, 1917 ve Joker gibi yapımlar oldu.
289 0
2020'de İzlenmesi Gereken 20 Film
2020'nin merakla beklenen 20 filmini sizler için derledik. Keyifli okumalar.
6673 0
Avrupa'da Kışı Değerlendirebileceğiniz En iyi Şehirler
Avrupa'da Kışın Tatil Yapabileceğiniz Şehirleri Sizler İçin Derledik. Hadi Gelin Beraber Bir Göz Atalım.
249 0
Joker filmi sonrası izlenebilecek en iyi 3 Joker animasyon filmi
Aynı anda hem festival ödüllerini hem de gişeyi adeta parçalayarak gündemimize giren ve müthiş bir sükse yaratan Joker filmi nihayet vizyona girdi. Filmi izledikten sonra, Joker’in deliliği konusunda daha fazla materyale ihtiyaç duyanlar için DC Comics’in suç prensi palyaçosu hakkındaki en iyi 3 animasyon filmini sizler için derledik. Keyifli okumalar.      
933 0
Sonbaharda kaçamak yapabileceğiniz birbirinden şahane köyler
Yaz bitti, sonbahar geldi. Havalar soğumadan şöyle bir kaçamak yapsak olmaz mı? diyenler için, birbirinden şahane köyleri bu yazımızda derledik. Keyifli okumalar!
275 0
Ekim ayında vizyona girecek kaçırılmaması gereken 5 film
Ödül avcısı filmlerin birer birer vizyona girdiği Ekim ayına dair kaçırılmaması gereken 5 filmi sizler için derledik. MUZ toplamak için listedeki bir çok filmin hem görevine Görevler sekmesinden, seans bilgilerine ve yakınındaki sinema salonlarına da Etkinlikler sekmesinden ulaşabilirsiniz. :) #omuzomuza
283 0
Filmekimi 2019 ve bu senenin en dikkat çeken festival filmleri
sonbaharın habercisi olan ve sinemaseverlere sene içinde vizyona girecek filmleri on gün içinde önceden izleme imkanı sunun festival, iksv tarafından bu sene 4-13 ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
269 0
Ekim Ayının En Eğlenceli Etkinliği: İstanbul Komedi Festivali
13 Ekim – 03 Kasım 2019 tarihleri arasında "İstanbul Komedi Festivali" bu yıl da seyircileri kahkahalara boğmaya geliyor!
254 0
Yeni Joker'i Görmeden Önce Kimler Karakteri Canlandırdı Hatırlayalım!
Batman’in bir numaralı düşmanı olan Joker, tüm zamanların en sevilen kötü karakterlerinden birisi. Ekim ayında sinemaya girecek Joker filmi hikayeyi bir de Joker’in gözünden göreceğiz. Joker’in tarihine göz atalım istedik ve karakteri canlandırmış tüm oyuncuları sizler için derledik.
504 0
Türkiye’nin Çok Az Bilinen 5 Koyu
Yaz aylarında sakin ve doğayla iç içe bir tatil geçirmek isteyenlerin rotasına kesinlikle eklemesi gereken birbirinden güzel koyları sizin için listeledik.
420 0
İtalya’da Gezilebilecek En İyi 3 Şehir
Yazın bu sıcağını yurt dışına çıkarak değerlendirmek isteyenler için İtalya‘da gezilecek en güzel 3 şehir listemizi hazırladık . Sizi hiç bekletmeden listemize başlayalım
468 0
Selfıe Kültürüne Adeta Bir Başkaları
Ünlü bir mekana, bir şehre gittiğinizde aklınıza gelen ilk şey ne? Elbette ki fotoğraf/selfie çekmek…
379 0
Bu Seferkiİ Rengarenk Kapılar Londra'dan
Fotoğrafçı Bella Foxwell, pek çok insanın yanında geçerken dikkat etmediği ancak olağanüstü güzellikteki Londra kapılarını fark etmiş.
189 0
Kırmızıya Boyanmış Bir Coğrafya: İzlanda
Al Mefer çektiği İzlanda fotoğraflarıyla bambaşka bir yeryüzündeymiş hissine kapılmanızı sağlıyor ve sizi İzlanda’nın bambaşka güzelliklerine davet ediyor.
682 0
YERLİ GÜZELLİK: RAM VADİSİ
Rotamızı bu sefer Avrupa’ya değil de kendi topraklarımıza çevirelim dedik ve size görüp görebileceğiniz en harika yerlerden birini anlatmaya karar verdik: Ram Vadisi!
1238 0
İTALYA’NIN KÜÇÜK HAZİNESİ: CINQUE TERRE
Değişken kurlar seyahat planlarımızı yaparken sürekli kafamızı karıştırsa da; farklı coğrafyalara ve farklı kültürlere olan merağımız asla dinmiyor! Rotamızı İtalya’nın harika ve bir o kadar da bütçe dostu kıyılarına çeviriyoruz: Cinque Terre.
859 0
EGE, MARMARA VE AKDENİZ’DEN 7 KAMP ALANI ÖNERİSİ
Yaz geldi de geçiyor, sahilde ateşler yakıldı. Sadece o mu? Birçok doğaseverin, özgürlük düşkününün çadırları kapıp doğaya açılma ateşi de çoktan yandı! Ülkemizin 7 güzel çadır alanını, işte bu arkadaşlar ve “Ya biraz farklı bir şeyler yapsak bu yaz” diyenler için paylaşalım dedik. Lafı fazla uzatmadan memleket semalarından birbirinden şahane 7 kamp önerisi için şöyle alalım o zaman;
914 0
MAVİLİ BEYAZLI EVLERİN ADASI: SANTORINI
Mavili beyazlı evleriyle ünlü olan Santorini, Yunan Adaları içerisinde en popülerlerinden biri. Her yıl yüz binlerce turistin bu ülkeye gelmek için birçok sebebi var!  Volkanik bir ada olan Santorini, geniş koyu ve hilal biçimindeki kalderasıyla, insana “Ben şimdi rüyada mıyım, yoksa bu gerçek mi” diye sorduruyor…
1145 0
FİNLANDİYA YA DA “DIŞARIDAN SOĞUK GÖRÜNÜYOR AMA TANISANIZ ÇOK SEVERSİNİZ''
Kuzey Avrupa’nın afili ülkesi Finlandiya’nın, Rus yazar Grigoriy Petrov’un Finlandiya seyahatinden yola çıkarak kaleme aldığı “Beyaz Zambaklar Ülkesinde” adlı kitabından dolayı, “Beyaz Zambaklar Ülkesi” olarak da bilindiğini biliyor muydunuz? Bu güzel karlar diyarı, insanda hemen uçağa atlayıp keşfe çıkma hissi yaratıyor.
958 0