11 0
Çıkması Dört Gözle Beklenen Ve Ön Sipariş Edilebileceğimiz 5 Oyun
Bugün sizlere Konsollar ve bilgisayar için mevcut olan 5 tane ön sipariş edilebilir oyunu tanıtmak istedik. Oyunları daha yakından incelemek isterseniz oyunlar hakkında bilgi veren yazılarımızın altında bulunan fragmanları inceleyebilirsiniz.
22 0
Oynaması Ücretsiz Olan En İyi 5 Oyun
Bugün sizler için konsollarda ya da bilgisayarda bulunan ücretsiz olan en iyi beş oyunu derledik. Bu oyunların tanıtımlarını izlemek isterseniz oyun tanıtımlarının altında bulunan videoları izleyebilirsiniz.
RETRO TASARIMLAR TEKNOLOJİYLE BİRLEŞİRSE...
“Retro” ve “vintage” kelimeleri günümüzde oldukça popüler hale geldi. “Eski” görünümlü şeyler adeta birer tutkuya dönüştü diyebiliriz!
109 0
SNAPCHAT OYUN DÜNYASINA DALIYOR
İlk çıktığı zaman oldukça popüler olmasına rağmen birçok özelliği “daha popüler” rakipleri tarafından çalınan ve gittikçe unutulmaya başlanan Snapchat; eski popülerliğini geri kazanmak için yenilikler yapma niyetinde.
89 0
HAYALLER GERÇEK OLUYOR: ÇADIR-KARAVAN FUTURELIGHT
Efsane araba markası BMW ve vazgeçilmez kışlık kıyafetler üreten The North Face, ”aşırı” hafif bir çadır-karavan üretmek üzere güçlerini birleştirdi.
103 0
ÇÖLÜN ORTASINDAN YÜKSELEN MELODİLER
ABD'li rock grubu TOTO’yu bilir misiniz? Bilmeyenler de hemen açıp bir şarkısını dinlesin; hatta mümkünse “Afrika” şarkısını...
147 0
GÜNEŞ’TEN TRİLYONLARCA KAT DAHA PARLAK BİR GÖK CİSMİ KEŞFEDİLDİ
Uzayın derinliklerinde bir yerde Güneş’ten 600 trilyon kat daha parlak bir gök cismi keşfedildi. Kendisi bugüne kadar keşfedilen en parlak gök cismi…
99 0
BU OYUNLARI OYNAMAK İÇİN İNTERNETE BAĞLANMANIZ GEREKMİYOR!
Her sabah işe/okula giderken metrolara, havasız ve internetsiz ortamlara maruz kalanlar için harika bir haberimiz var! Müzik dinlemek, kitap okumak ve etraftaki insanları izlemekten sıkıldığınızda internete bağlanmadan da oynayabileceğiniz oyunlar nelermiş bakalım...
395 0
80’lerdeki Objelere Çevrilmiş Günümüzün 8 Teknolojisi
İnternetsiz bir dünya günümüze çok yabancı bir kavramdır. İnternet, günlük rutinlerimizin ve etrafımızdaki nesnelerin ayrılmaz bir parçası oldu, aslında bazı şeyler onsuz da olmazdı...
405 0
BEKLEDİĞİMİZ HABER GELDİ: VİDEO OYUNLARI BEYNİ GELİŞTİRİYOR
“Kalk o bilgisayarın karşısından, aptal olacaksın” lafı tarihe karışıyor. 7’den 70’e herkesin vazgeçilmezi olan oyunlar, Katalonya Açık Üniversitesi’nde yapılan bir araştırmaya göre, beyni olumlu etkiliyor.
437 0
Carl Sagan'ın ne kadar örnek alınası bir insan olduğuna dair 8 örnek
İnsanın bağıra bağıra ''Vay be ne adam!'' diyesi geliyor.
538 0
Battle Royale oyunların en yenisi - SCUM !
Battle Royale oyunlar günümüzde oldukça revaçta, bunlara bir yenisi daha eklendi.
484 0
Matematikteki 'x' nereden geliyor ? İşte hikayesi.
Bunlar hayatta nerede işime yarayacak demeyin. Bilmek lazım.
599 0
BEKLEDİĞİMİZ HABER GELDİ: VİDEO OYUNLARI BEYNİ GELİŞTİRİYOR
“Kalk o bilgisayarın karşısından, aptal olacaksın” lafı tarihe karışıyor. 7’den 70’e herkesin vazgeçilmezi olan oyunlar, Katalonya Açık Üniversitesi’nde yapılan bir araştırmaya göre, beyni olumlu etkiliyor.
949 0
PTC SİTELERİNDEN SEO’YA;  BİLGİSAYAR BAŞINDA NASIL PARA KAZANILIR?
Her gün bilgisayar başındasınız. Sosyal medyadan girip, Google’dan çıkıyorsunuz. Bu arada para kazanmanız gerektiğinin de farkındasınız ve de “Nasıl ek gelir elde etsem” diye kara kara düşünüyorsunuz. O zaman çözüm, Facebook’ta sincap videolarını beğenip, Instagram’da manasız selfielerinizle insanları bezdirmek yerine PTC sitelerinde para kazanmayı denemek!
898 0
“AMAN BEN İNANMAM Kİ” DEMEDEN ÖNCE BİR OKUYUN: ASTROLOJİ NEDİR, NE DEĞİLDİR
Öncelikle astrolojinin ne olduğuyla başlayalım. Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalı olarak tanımlanıyor. Evet; birçoğumuzun sandığının aksine, astroloji bir bilim dalı. Hem de insanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan, en eski bilim dalı.
1062 0
DÜNYAYI DEĞİŞTİRMESİ BEKLENEN 5 ROBOT TEKNOLOJİSİ
Günümüz robot teknolojileri hızla gelişirken, insan hayatını birçok alanda değiştirecek yenilikler de birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Yakın zamanda bizi dinleyen, duygularımız anlayıp bize karşılık veren empatik insansı robotlardan, ağır nesneleri kaldırmamızı sağlayacak robotik iskeletlere ve hatta uzay araştırmalarından kurtarma faaliyetlerine birçok alanda hayatımıza girmeye hazırlanıyor, bu robot arkadaşlar.
673 0
BU BAKTERİLERİN DE YAPAMADIĞI YOK: BAKTERİLER, YAĞIŞLARI ETKİLİYOR
Bu bakterilerin de gerçekten yapamadığı yok. Yeri geliyor, bağırsak floramızı değiştirerek bize dünyamızı şaşırtıyorlar, yeri geliyor yerlerde emekleyen bebeklerin yolunu gözleyip, onların hayatını karartmaya çalışıyorlar. Biz ne dersek diyelim, bakteri arkadaşlarımız her yerde. İyileri de var, bir hayli kötüleri de. Hatta yağmur yağdıranı  bile var!
617 0
İYİ BİR UYKU İÇİN İKİ KİŞİLİK DEV KADRO: UYKU HİJYEN
Yoksa bugün de mi yine zombi gibi kalktınız? Halbuki akşam iyiydiniz, keyfiniz yerindeydi. Daha önceki akşamların aksine, ayısal boyutlarda da yemek yememiştiniz.
679 0
MÜZİK DÜNYASININ ÜNLÜLERİNİ İÇEREN 10 TUHAF VİDEO OYUNU
80'lerin atari patlamasında, birçok grup ve sanatçı da bilgisayar oyunlarına konu oldu. Listede kimler var dersiniz?
664 0