ÜYELİK VE KULLANIM SÖZLEŞMESİ

 

İşbu Üyelik ve Kullanım Sözleşmesi (kısaca “Sözleşme”) www.omuz.com.tr uzantılı web sitesinin, aplikasyonunun ve buna bağlı tüm uygulamaların (kısaca “Site”) tüm haklarının sahibi olan merkezi Huzur Mahallesi Eski Kolektif House Binası Beyazıt Caddesi No:15 Sarıyer İstanbul adresinde bulunan MUZLU BİLİŞİM A.Ş. (‘Omuz’) ile kimlik ve iletişim bilgilerini işbu sözleşmenin kabulü öncesinde sisteme tanımlamış olan Üye arasındadır. Üye, Site'ye üye olarak, işbu ‘Sözleşme’nin tamamını okuduğunu, anladığını ve tüm hükümlerini onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder. 

 

İşbu Sözleşme’nin konusu Omuz’un sahibi olduğu platform üzerinden çeşitli iletişim ve reklam platformlarının dahil olduğu geniş kapsamlı ürün ve hizmetler sunan www.omuz.com.tr uzantılı web sitesinin kullanım koşullarının ve tarafların karşılıklı hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesidir. 

 

 

 

 

 

 

 

 

İşbu sözleşme Site’de onaylandığı andan itibaren yürürlüğe girer ve OMUZ’un veya Üye’nin üyeliğini iptal etmesi ve/veya Site’de sunulan hizmetleri sona erdirmesi ile birlikte başkaca bildirime gerek olmaksızın kendiliğinden sona erer.